Ви тут:

У Сєвєродонецьку вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

21-02-2018
Категорія: 

20 лютого у міському Палаці культури відбувся захід «Вони – поміж нас, живі!» з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні. Розпочався він уроком державності. Присутнім нагадали хронологію Революції Гідності. Восени 2013-взимку 2014-го український народ повстав проти тодішньої системи влади. Протести відбувалися в усіх куточках країни. Найбільш масового характеру акція набула в Києві на Майдані Незалежності. Кульмінацією тих подій став безжалісний розстріл близько сотні мітингувальників у столиці. Згодом їх назвали Небесною Сотнею. День Героїв Небесної Сотні, що відзначається щорічно 20 лютого, встановлено Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції  Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» №69/2015 від 11.02.2015 року.

Секретар міської ради Ельвіна Марініч, яка завітала на захід, звернулася до присутніх: «Революція Гідності – важливий етап на шляху становлення та розвитку нашої країни. Ці величні і водночас трагічні події в черговий раз продемонстрували волелюбність українського народу, його згуртованість до вирішення національних проблем, бажання до розвитку та процвітання нашої країни. Тоді, прагнучи високих ідеалів, загинула Небесна Сотня, а чимало людей було поранено. Герої полягли за наше майбутнє, за майбутнє нашої України. Ми маємо зробити все, щоб їх смерті не були марними, щоб пам’ять про них ніколи не загасала в серцях українців!»

Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. Документальні хроніки тих днів вкотре нагадали, чому 20-те лютого 2014 року увійшло у новітню історію України.

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
343
0