У Сєвєродонецьку відзначили Всесвітній день театру

28-03-2018

27 березня у міському Палаці культури урочисто вітали тих, хто присвятив своє життя театральному мистецтву.

Від імені народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова щиро привітав всіх, чиє життя пов’язане з театральною сферою, виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв: «Погоджуюсь з теоретиком українського національного театру - Іваном Франком, що театр «доносить наше слово і нашу пісню в такі сфери, куди б вони інакше не дійшли…». Поділяю думку українського режисера, актора і драматурга Леся Курбаса, що театр має бути таким, яким суспільство має бути завтра. У театральному житті Сєвєродонецька важливе значення завжди відігравали чисельні аматорські театральні колективи міського Палацу культури, Палацу культури хіміків, Центру дитячої та юнацької творчості. Перед акторським складом і режисером стоїть надскладне завдання - силою свого таланту розкрити в людях їх найкращі якості, навчити вічним істинам добра та краси! Бажаю вам нескінчених оплесків, захоплених поглядів і щирого визнання публікою!».

Служителів Мельпомени, а також колективи міського Палацу культури – народний театр (керівник Сергій Піоваров), театр юного глядача (керівник - Олександр Бірюстюков), театр пантоміми «Магік» (керівник – Сергій Бондаренко) - нагороджено грамотами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, подяками управління культури, національностей і релігій ЛОДА, відділу культури міської ради.

Вітали театралів творчі колективи міського Палацу культури та Центру дитячо-юнацької творчості і звичайно ж, самі театрали. За традицією багато хто з акторів цього дня відзначають своє професійне свято на сцені, даруючи глядачам неповторний світ театру.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради