У Сєвєродонецьку відзначили День Соборності України

24-01-2018

До Дня Соборності України та з нагоди 100-річчя першого проголошення української державності у Луганській області були випущені дитячі патріотичні комікси "Пригоди Микитки". Презентація видання була організована у Сєвєродонецькому Центрі дитячої та юнацької творчості. ]]>Ідея нового формату комунікації з маленькими громадянами про трагічні події останніх років на Луганщині належить голові Луганської обласної державної адміністрації Юрію Гарбузу]]>. Участь у заході взяли очільник області і представники міської влади: в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький та заступник міського голови Григорій Пригеба.

"Війна – це найбільше лихо, яке може випасти на долю людини і долю країни. Українці – миролюбна нація. Ми ніколи ні на кого не нападали з метою завоювання чужих земель. Однак протягом усієї своєї історії змушені захищати рідну країну від загарбників", – зазначив голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз. Він закликав дітей бути чуйними один до одного, шанувати військових, які "мов янголи-охоронці, бережуть кожного з нас", любити Україну.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив, що сьогодні соборність і єдність нашого народу актуальна як ніколи. «День Соборності України в останні роки став вистражданим і заслуженим святом. Ми маємо зберегти й продовжити героїчні досягнення наших предків; справдити їх сподівання, а також стати гордістю для наших нащадків», - наголосив він у своєму коментарі.

До Дня Соборності України 22 січня в арт-вітальні міського Палацу культури пройшов концертно-тематичний захід. Співали українські пісні, пригадували хронологію подій 1918-1919 рр. Зокрема акцентували увагу на неабиякому прагненні українців до єднання та незалежності народу. Демонстрували фото- та відеоархіви, знайомили з минулим нашої держави.

Заступник міського голови Григорій Пригеба, який завітав на захід, звернувся до присутньої на заході молоді: «Ви – майбутнє нашої країни. Через кілька років ви прийдете на зміну нам, нинішнім керівникам. В України великий потенціал до розвитку. Країна багата на ресурси та на вмілих працьовитих розумних людей. Тож, вам потрібно не упустити цей шанс і продовжувати вести нашу країну до процвітання. А подолати усі проблеми та негаразди України можна, лише об’єднавшись. Все в нашій державі буде добре! Я бажаю миру, добра, злагоди та процвітання Україні та нашій рідній Луганщині», - зазначив Григорій Пригеба.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради