У Сєвєродонецьку відзначили День Гідності та Свободи

22-11-2017

21 листопадаУкраїна відзначає День Гідності та Свободи. З нагоди річниці початку Революції Гідності у міському Палаці культури відбулися урочистості. Тематичним номерами під час концертної програми «Шлях до свободи», яку підготували творчі колективи МПК, зокрема було розказано про події на Майдані чотири роки тому.

Потім всі бажаючі змогли долучитися до акції «Свічка пам’яті». І хоча ввечері захурделило, представники міської влади, політичних партій і громадськості, прості городяни все одно зібралися на площі біля міського Палацу культури тахвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у тих трагічних подіях чотирирічної давнини.

Заступник міського голови Григорій Пригеба звернувся до присутніх: «У День Гідності таСвободи зробили революцію. Для мене цей день означає дуже багато ще й тому, що люди повстали проти режиму. Загинули мої друзі. Сьогодні я не бачу великих змін. Я не відчуваю і не бачу свободу. Я прийшов поставити свічку ще й за своїх хлопців - це: Темур Юлдашев, Саша Решетняк, Володя Попов. Прийшов поставити свічку, бо свободу не відчув Сергій Самарський, якого нещодавно вбили. Звертаюся до присутньої молоді. Я хочу, щоб ви були вільні! Втім, коли молодь сьогодні, отримавши паспорт, їде з рідної України та з Луганщини, у мене це болить. Хочу, щоб молодь залишалася. Залишалася й будувала нову, вільну Україну. Нехай цей день залишиться в нашій пам'яті! А ми повинні змінювати, змінюватий історію, й самих себе. Не треба звинувачувати когось, винні ми всі. Давайте будемо відповідати самі за себе і будемо гідні і свободні у нашій країні. Слава Україні!»

Учасники акції виклали свічами тризуб в пам’ять про героїв, які поклали своє життя заради демократичних цінностей, щоб незгасаючі вогники лампадок стали символічним світочем, дороговказом та надією на краще для кожного українця.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради