У Сєвєродонецьку відзначили День Державного Прапора України

23-08-2017

23 серпня з нагоди Дня Державного Прапора України у Сєвєродонецьку відбулися урочистості. За традицією біля міського Палацу культури цього дня було велелюдно. Відзначити державне свято зібралися представники міської влади, працівники міськради, громадськість та всі небайдужі городяни.

Під Гімн України у виконанні оркестру 53-ї окремої механізованої бригади офіційну церемонію підняття синьо-жовтого стягу провели вихованці міських КДЮСШ, які успішно представляють Сєвєродонецьк на спортивних змаганнях всеукраїнського та світового рівнів: Артем Пригода, Олександр Рязанцев, Дар’я Куценко, Микита Полчанов.

Зі словами вітання до присутніх звернувся в.о. першого заступника Сєвєродонецького міського голови Сергій Зарецький: «У наші дні свято Державного Прапора набуває особливого значення. Саме під синьо-жовтим стягом боронять свободу і незалежність нашої країни у кількох десятках кілометрів від Сєвєродонецька українські воїни, справжні герої сучасності, - сказав Сергій Зарецький. - І ми маємо завжди пам’ятати про це. Пам’ятати, якою ціною три роки тому був відновлений мир в нашому місті, встановлений український прапор. Нехай завжди над нашою ненькою-Україною майорять жовто-блакитні кольори. Хай запанує мир на нашій Україні!».

Привітав присутніх і т.в.о. військового комісара Сєвєродонецького міського військового комісаріату, капітан Олексій Карташов.

З нагоди свята лунали композиції у виконанні оркестру 53-ї окремої механізованої бригади, а також тематичні пісні та вірші у виконанні колективів міського Палацу культури та вихованців Центру дитячо-юнацької творчості.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради