У Сєвєродонецьку відзначили 30-річчя танцювального колективу «Еврика» та ювілей його керівника

06-02-2017

3 лютого в Сєвєродонецьку відзначили 30-річний ювілей Народного ансамблю бального танцю «Еврика». Так співпало, що наступного дня беззмінному керівникові цього колективу Сергію Кулакову виповнювалося 55. Тож винуватець торжества вирішив об’єднати ці дати та відсвяткувати їх разом у колі шанувальників його таланту.

Всіх бажаючих привітати Сергія Володимировича із подвійним святом  ледь вмістила велика зала міського Палацу культури.

Завітали висловити слова подяки за служіння творчості відомому на всю Україну сєвєродонецькому танцювальному маестро керівництво Сєвєродонецької міської ради.

«30 років колектив «Еврики» радує людей своєю творчістю, - відзначив секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови Ігор Бутков. - У «Еврики» досить насичена та яскрава історія. І цю історію творить керівник колективу Сергій Кулаков, завдяки якому наше місто знають не тільки в України, а й за її межею. Сєвєродонецька міська рада опікується розвитком мистецтва і самодіяльної творчості в місті. Саме тому депутати виділили 40 тисяч гривень на костюми для вашого колективу. Вітаю «Еврику» з 30-річним ювілеєм. Бажаю колективу подальшого розвитку, всесвітнього визнання та ще багато років радувати людей своєю танцювальною майстерністю».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у культурний розвиток Сєвєродонецька та з нагоди 30-річчя ансамблю бального танцю «Еврика» секретар ради нагородив грамотами та подяками виконавчого комітету міськради керівника ансамблю та його вихованців.

За активну допомогу в розвитку колективу Сергій Кулаков нагородив чиновника медаллю.

Під час заходу колектив протягом кількох годин радував сєвєродонецького глядача як своїми відомими номерами, так і підготовленими спеціально для цього заходу.

Танцював й керівник ансаблю. Нарівні зі своїми молодими учнями він, повний почуттів та емоцій, відтворював неперевершені па. Його неповторні граціозні рухи в цей день, як вже протягом тридцяти років творчої діяльності, нікого не могли залишити байдужими.

Від майстерності танцюристів у глядачів перехоплювало подих, і лише через деякий час після завершення концертної програми глядачі оговталися, і зал вибухав гучними довго нестихаючими оплесками.

Це й стало найкращим подарунком ювілярам на День народження.

"СВ"