Ви тут:

У Сєвєродонецьку відкрився центр сучасного простору доступних сервісів європейського стандарту Open Space

17-08-2018
Категорія: 

16 серпня у Сєвєродонецьку за адресою вул. Федоренка, 10 (GREEN TOWN)  відкрився центр сучасного простору доступних сервісів європейського стандарту Open Space (відкритий простір), де розмістилися по два робочих місця працівників Сєвєродонецького та Луганського міських відділів державної реєстрації актів цивільного стану, Перша Сєвєродонецька державна нотаріальна контора і обласний відділ примусового виконання рішень (він відчинить двері для перших відвідувачів найближчим часом). У центрі облаштовано затишний і красивий зал для урочистих церемоній.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь заступник Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олена Сукманова, начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна Філатова, обласне керівництво.

Наше місто стало одинадцятим в Україні, де працює подібний офіс. Як зазначила заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова: «В наших умовах важливо демонструвати, що українські органи влади працюють ефективно, чітко та якісно!»

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет
509
0