У Сєвєродонецьку відбувся  Всеукраїнський турнір з тенісу пам’яті Валентини Лисакової

06-03-2019

6 березня підведено підсумки  та нагороджено переможців Всеукраїнського турніру з тенісу пам’яті Валентини Лисакової.

Валентина Лисакова - Майстер спорту СРСР, тренер та талановита тенісистка. Сєвєродончанка Валентина Лисакова присвятила все своє життя тенісу. Вона виховала не одне покоління видатних спортсменів, здобула чимало перемог на змаганнях різного рівня. Два роки тому Валентина пішла з життя. Її пам'ять вшанували проведенням відкритого турніру з тенісу. Змагання пройшли у КДЮСШ-1. Участь у змаганнях взяли спортсмени з Харкова, Миколаєва та Сєвєродонецька.

За результатами зіграних сетів перші місця у категорії до 14-ти років посіли Нікіта Давидов з Харкова та Олеся Стрижак - Сєвєродонецьк. А серед гравців до 10-ти кращими стали Карина Савченко та Дмитро Хорольський з Сєвєродонецька. Сєвєродончанка Стрижак Олеся у парі з харків'янкою Анастасією Швидкою також виборола перемогу.

Привітав учасників змагань в.о.міського голови Вячеслав Ткачук: «Шановні друзі, я радий вітати вас всіх в нашому славному місті Сєвєродонецьку. Дякую, що ви знайшли час і приїхали на цей турнір в честь нашого майстра спорту Валентини Лисакової. Ми започаткували цей турнір цього року. Вважаю, що він стане традиційним і збиратиме все більше і більше майстрів тенісної ракетки. Хочу побажати, щоб серед вас зростали майбутні перші ракетки світу».

Усіх переможців в.о.міського голови Вячеслав Ткачук та начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької  міської ради Віталій Невеселий нагородили медалями, грамотами та подарунками.