У Сєвєродонецьку відбувся VIII відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах ім. В.М. Панфіла

22-12-2017

17 грудня у концертній залі дитячої музичної школа № 1 відбувся VIII відкритий конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах серед учнів шкіл естетичного виховання ім. В.М. Панфіла.

Крім вшанування пам’яті викладача Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С.Прокоф’єва, музиканта, пропагандиста скрипкової музики Віктора Максимовича Панфіла, цей конкурс спрямований саме на підтримку та популяризацію таких інструментів як скрипка та віолончель.

Організатори  підійшли з високою відповідальністю до підготовки та організації  конкурсу та створили всі умови для його якісного проведення.

Учасників оцінювали за технічним рівнем виконання творів, емоційністю виконання, інтерпретацію твору та сценічною культурою учасника. Такі критерії  для дітей шкіл естетичного виховання, на думку організаторів, надають  стимул для подальшого прагнення до вдосконалення майстерності та підвищення  особистого оцінювання своїх можливостей.

Цього року у конкурсі взяли участь понад 100 дітей з Сєвєродонецька (дитячі музичні школи 1 і 2, Борівська дитяча школа мистецтв), Куп’янська, Лисичанська,  Мирнограду та Рубіжного.

Переможцями у номінації «солісти» стали: сєвєродончани Дар’я Західова, Анна Сєміошко, Валерія Уварова, Єлизавета Кириченко; Івєтта Гнебедюк (Лисичанськ). Другі місця в сєвєродончан Анни Купіної, Євгенії Гильової, Валерії Хрипунової, Софії Верещаки, Дар’ї Шуліки. Треті місця посіли Кіра Ситник (Куп’янськ); лисичани Назар Колесников, Софія Тимофіїва, Кирило Козодой; сєвєродончани Вероніка Стіранець, Лоліта Косенко; Олександра Папіна (Мирноград).

У номінації «дует, тріо» другі місця вибороли сєвєродонецьке тріо скрипалів молодших класів «Світанок», дует старших класів з Рубіжного та дует «Каприччіо» з Лисичанська. Треті місця посіли рубіжанське тріо скрипалів молодших класів, сєверодонецький дует скрипалів старших класів та дует «Кластер» з Лисичанська.

Перемогу в номінації «ансамблі» завоювали ансамбль скрипалів молодших класів і ансамбль скрипалів старших класів з Сєвєродонецька. Другі місця в ансамблю скрипалів «Фантазери» (Борівська дитяча школа мистецтв), ансамбль віолончелістів в старших класах (Сєвєродонецьк). Треті призові місця посіли ансамбль скрипалів «Мажорики», ансамбль скрипалів «Камертон», ансамбль скрипалів «Тутті» (Лисичанськ); ансамбль скрипалів «Співзвуччя», ансамбль скрипалів «Фантазія» (Сєвєродонецьк).

Дипломантами у різних номінаціях стали Поліна Мартовицька (Куп’янськ), Герман Семенюк, Владислава Шишкіна, Діана Литвинська (Сєвєродонецьк), Єлизавета Бахмет, дует старших класів (Рубіжне).

Переможців та призерів конкурсу нагороджено кубками. Кожен отримав подарунки.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради