У Сєвєродонецьку відбулися заходи з нагоди Дня партизанської слави

25-09-2017

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. З нагоди цієї події на меморіалі Слави зібралися представники міської влади, ветерани Другої світової війни, представники громадськості міста, школярі та городяни.

Три з половиною тисячі жителів Луганщини брали участь у підпільній боротьбі. У Сєвєродонецьку поруч з нами жили і працювали шановані люди, які мали статус учасників партизанського та підпільного руху. Це Полницька Лариса Борисівна, Лозова Катерина Олександрівна, Коломієць Петро Кирилович, Остапенко-Кропивна Марія Іванівна, Волков Леонід Миколайович, Мельник Єфросинія Іванівна. І хоча сьогодні їх уже немає серед живих, День партизанської слави існує багато в чому завдяки цим незламним людям і є пам'яттю тим, хто, не шкодуючи життів, наближав перемогу.

Вшанували пам’ять учасників партизанського руху та загиблих солдатів хвилиною мовчання. Після чого всі бажаючи поклали квіти до братської могили.

Святковий концерт та урочистості чекали на ветеранів у міській публічній  бібліотеці.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради