У Сєвєродонецьку відбулися заходи з нагоди 74-ї річниці визволення Луганщини від німецько-фашистських загарбників

04-09-2017

4 вересня Луганщина відзначає 74-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З нагоди цієї події на меморіалі Слави зібралися керівництво міста, ветерани Другої світової війни, представники духовенства, громадськості міста, школярі та городяни.
Міський голова Валентин Казаков зазначив, що сьогодні день, коли вшановується пам’ять воїнів, які загинули, звільняючи Україну та нашу область. Низько вклоняємося й тим, хто вижив і хто потім відбудував наше місто, зробивши його таким прекрасним. Трудовий та бойовий досвід ветеранів важко переоцінити. Їм Валентин Казаков побажав здоров’я, щастя та довгих років життя. «Ми хочемо, щоб над всіма жителями міста і, в першу чергу над вами, шановні ветерани, було мирне небо!», - наголосив міський голова.

Звернувся до присутніх з промовою голова Сєвєродонецької міської організації ветеранів Володимир Корженко.
Вшанували загиблих солдатів хвилиною мовчання. Після чого всі бажаючі поклали квіти до братської могили.
Святковий концерт та урочистості чекали на ветеранів у міській бібліотеці для юнацтва ім. Й. Курлата.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради