У Сєвєродонецьку пройшов мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та примирення

08-05-2017

8 травня Україна вшановує усіх загиблих у Другій світовій війні. Близько 4-х мільйонів полеглих воїнів, декілька мільйонів жертв серед цивільного населення, десятки тисяч сиріт та людей, які залишилися без своїх домівок – такі наслідки завдала Друга світова війна Україні.

Сьогодні у Сєвєродонецьку на Меморіалі Слави пройшов мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. У заході взяли участь біля 200 осіб: учасники Другої світової війни, керівництво міста, військові, духовенство, представники громадських організацій, школярі, місцеві мешканці та гості міста.

У ході заходу слово взяв в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький: «День Перемоги – наше спільне свято зі сльозами на очах. Адже в ратних боях  загинув кожен шостий  житель України, кожен другий житель «Лісхімстроя» пішов на фронт. Завдяки неймовірній мужності та ціною життя мільйонів українців країна була визволена від загарбницького поневолення. Ми по праву пишаємося вами!

Сьогодні нам, нащадкам славних ветеранів, потрібно бути єдиними, сильними та мудрими заради збереження так очікуваного суспільством миру в ім’я подальшого розквіту нашої держави.

Сьогодні, у 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Європі, я звертаюся до вас з проханням гідно вшанувати подвиг наших співвітчизників».

Присутні вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни та під час бойових дій на Донбасі хвилиною мовчання, представники духовенства провели панахиду.

Ключовим моментом заходу стало покладання квітів до Меморіалу Слави на знак пам’яті та вшанування жертв тих страшних подій.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради