У Сєвєродонецьку пройшов марафон з написання проєктів громадського бюджету

23-01-2020

У Сєвєродонецьку наразі триває подача проєктів громадського бюджету 2020 року.  До 31 січня 2020 року можна надати проєкт онлайн на Е-сервісі «Громадський бюджет» за посиланням:  ]]>https://sed-budget.e-dem.in.ua/#/competition/1222]]>. Затверджено вже також цінник типових робіт та перелік консультаційних пунктів на період подання проєктів.

Тож, 22 січня для усіх, хто мають бажання подати проєкт громадського бюджету, але потребують допомоги в оформленні та розрахунку проєкту; мають ідею з покращення та розвитку міста та знають, як зробити місто більш комфортним, але не знають з чого почати, розпочався марафон з написання проєктів громадського бюджету.

Фасилітатори заходу, експерти з питань громадського бюджету АОМС "Асоціація учасницького розвитку громад" Роман Широких і Анна Ніколенко-Баєва розповіли: «Сєвєродонецька міська рада звернулась для того, щоб допомогти майбутнім авторам-проєктів сформувати свої ідеї і написати свої проєкти. Сьогодні аншлаг, а це означає, людям це цікаво, і у них є ідеї. Ми допоможемо їм з технічного боку написання заявок».

Начальник фінансового управління міськради Марина Багрінцева подякувала присутнім за активну участь і небайдужість до Громадського бюджету у Сєвєродонецьку.

В.о. міського голови, секретар міської ради Вячеслав Ткачук: «Завдяки депутатському корпусу - команді Ігоря Буткова, підтримано пропозицію фінансування проектів Громадського бюджету на 2020 рік в розмірі 6 млн. грн. Я радий, що депутати передбачили ці кошти у міському бюджеті 2020 року. Сєвєродонецьк – один з ініціаторів створення «Асоціації учасницького розвитку громад». Хочу подякувати всім, хто проявив активність і готовий брати участь в процесі Громадської бюджету. Це добре, що городяни можуть розподіляти бюджет і в різноманітних напрямках розбудовувати наше місто. Дуже важливим є процес написання і підготовки проєктів. Я вдячний представникам АОМС Ганні та Роману, що сьогодні вони в нашому місті і допомагатимуть вам у написанні проєктів. Хочу побажати всім вам плідної роботи. Бажаю успіху і перемог вашим проєктам».

Учасники та учасниці дводенного марафону отримали кваліфіковану допомогу в написанні проєктів, поділилися ідеями стосовно просування креативних ідей щодо покращення нашого міста.

Більш детально про Громадський бюджету Сєвєродонецьку дивіться на сайті Сєвєродонецької міської ради у рубриці «Громадський бюджет» та у соцмережі Фейсбук  ]]>tps://www.facebook.com/groups/1430178210381105/]]>.