У Сєвєродонецьку пройшов фестиваль «Футбол для всіх»

24-10-2016

21 жовтня на сєвєродонецькому стадіоні «Хімік» пройшов дитячий футбольний фестиваль «Футбол для всіх».

Захід організований Луганською обласною федерацією футболу під егідою дитячого фонду УЄФА, спільно з ФФУ та благодійним фондом «Розвиток футболу України».

Фестиваль проходив у ігровій формі. Стадіон був поділений на 12 локацій, у кожній з яких тренери знайомили школярів з футболом, розповідали правила, показували елементи на розвиток реакції та вправності в цьому виді спорту. Один із організаторів заходу менеджер дитячого футболу в Луганській області Олег Валерійович Скарга-Бандура каже, що у фестивалі бере участь багато дітей переселенців, дітей учасників АТО, соціально-незахищених верств, а основна його мета – пропаганда здорового способу життя, спорту в цілому та футболу зокрема серед підростаючого покоління.

Сєвєродонецька міська рада також взяла участь в організації заходу. Вона надала можливість провести фестиваль на футбольному полі «Хімік», забезпечила звуковою апаратурою, а тренерсько-викладацький склад міських спортивних шкіл навчав дітей футбольним вправам. Начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Юрій Олексійович Кузьменко каже, що фестиваль проходить не в змагальній, а в ознайомчій формі. «Футбол – один з найпопулярніших видів спорту в Україні. Однак все одно потрібно долучати підростаюче покоління до цієї гри. Тут дітям показують вправи та основні елементи – роблять усе можливе, щоб їх зацікавити», - розповідає Юрій Кузьменко.

Наряду з футбольними вправами на стадіоні правоохоронці проводили превентивні заходи: розповідали школярам, що треба робити у випадку знаходження підозрілих предметів.

За словами начальника управління відділу превентивної діяльності  ГУНП України в Луганській області полковника Дмитра Георгійовича Кашути, поліцейські отримали спеціальну телефонограму про проведення сумісного заходу.

"Окрім превентивних мір, - говорить Дмитро Кашута, - метою правоохоронців на цьому фестивалі була популяризація серед дітей силових структур та проведення профорієнтаційної роботи, пропаганда навчання у вищих навчальних закладах Національної поліції.Протягом тривалого часу ФСК «Динамо» тісно співпрацює з силовими структурами. Багато спортсменів – це співробітники Національної поліції, Збройних сил України. Тому наша участь тут закономірна".

"СВ"