У Сєвєродонецьку пройшла загальноміська толока

10-04-2017

8 квітня 2017 року у нашому місті пройшла загальноміська толока з озеленення та благоустрою території міста Сєвєродонецьк.  У прибиранні взяли участь міський голова Валентин Казаков, його заступники, працівники структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств, підприємств міста, громадські організації, релігійні громади, а також школярі, студенти та небайдужні містяни. Робота «кипіла» в усіх куточках рідного Сєвєродонецька – біля житлових будинків, у скверах та парках, на вулицях та алеях, біля лікарень та шкіл.

Протягом дня у місті були упорядковані території загальною площею 110 га, ліквідовано 1 стихійне сміттєзвалище, а обсяг вивезених побутових відходів зібраних на несанкціонованих сміттєзвалищах склав 20 м. куб., прибрано від сміття кілометри доріг та береги двох міських озер: Чисте та Паркове.

Тисячі сєвєродончан не лишились осторонь благородної справи, зробили свій внесок та допомогли нашому місту стати чистіше!

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради