У Сєвєродонецьку пройшла виставка собак

13-06-2016

11 червня в сєверодонецькому міському Центральному парку культури і відпочинку пройшла Шоста Сертифікована виставка собак всіх порід «Кубок Сєвєродонецька 2016».

Організатором заходу виступило Сєвєродонецьке міське відділення Кінологічного Товариства України «Кінологічний Центр Друг». Виставка проходила у вигляді показових виступів собак. У ході заходу чотирилапі повинні були виконати завдання, які ставили експерти-судді, що за спеціальними критеріями оцінювали виконання поставлених завдач. Наприклад, одним з найпопулярніших етапів було проходження собаки по колу. При цьому судді оцінювали поведінку тварин, фізичний, та психологічний стан. Своїми висновками вони ділилися з господарями вихованців; на що при догляді їм необхідно звернути увагу, щоб у тварини було здорове потомство.

Залежно від породи собаки і віку учасників розподілили на групи: «бейбі», «цуценята», «юніори», «відкритий» клас та інші. Кращих у категоріях тварин нагороджували кубками та медалями. Залежно від вердикту експертів собакам присуджували титули.

Усього цей захід відвідало близько тисячі людей.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради