У Сєвєродонецьку прикрасили Великоднє дерево

05-04-2018

5 квітня вихованці Центру дитячо-юнацької творчості запропонували приєднатися до традиції оздоблювати Великоднє дерево, яке й встановили у фойє Сєвєродонецької міської ради.

Представники молодіжного клубу «Діалог» ЦДЮТ зізналися, що започаткувати традицію щорічно оздоблювати у нашому місті Великоднє дерево до Пасхальних свят було запропоновано на одному з засідань клубу. До цієї ініціативи приєдналися всі дошкільні, загальноосвітні та позашкільні заклади. Школярі міста власноруч виготовили понад пів тисячі писанок і крашанок.

Долучитися до прикрашання «писанкового дерева» зібралися керівництво, працівники міськради та учнівська молодь.

Перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв зазначив: «Дуже приємно, що у нас започатковується ця традиція – оздоблювати Великоднє дерево. Міською владою буде все зроблено для того, щоб ця традиція продовжувалась й надалі. Шановні діти, я хочу висловити вам подяку за те, що ви любите Сєвєродонецьк і що ви пропонуєте нові ідеї та започатковуєте їх в нашому місті. Велике вам спасибі і всіх з Великодніми святами!».

Заступник міського голови Інна Фесенко привітала всіх з Чистим четвергом, подякувала дітям за чудову традицію та підкреслила, що у створення кожної писанки вкладено не лише труд, а й найтепліші, найкращі побажання миру та злагоди для всіх нас. А вільні місця, які залишаться на дереві, залишаться лише для доброти, творчості, позитиву, краси та дружби.

Великодню красу створювали спільними зусиллями: писанки на стрічках усіх кольорів та візерунків з’явилися на гілках Великоднього дерева, яке символізує весняний настрій, тепло, благополуччя та мир.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю