У Сєвєродонецьку підбили підсумки міського етапу гри «Сокіл» («Джура»)

15-05-2017

5 травня найстарші рої 8-10 класів проходили останні три конкурси І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Цього дня школярі показували свої знання та навички в наданні першої долікарської допомоги, подоланні туристичної смуги перешкод, орієнтуванні на місцевості.

За загальними результатами цих змагань, які проходили протягом року, 5 травня на стадіоні «Хімік» відбулося урочисте підбиття підсумків та нагородження роїв в залежності від вікової категорії. 6 збірних 1-4 класів («Котигорошки») в рамках проведення гри пройшли через два етапи. 10 команд 5-7 класів («Козачата») змагалися у 4-х конкурсах. За участь та перемогу дітлахів нагородили грамотами і подарунками.

Найстарші «Джури»-рої 8-10 класів протягом року змагалися в 12 етапах за можливість представляти Сєвєродонецьк на обласному рівні. Це право гідно виборов рій СЗШ №18 «Незламні». В більшості етапів він посідав призові місця. Саме ця команда представлятиме наше місто на обласному етапі, який відбудеться на початку червня в Кремінній. Усі рої отримали цінні подарунки та грамоти.

У церемонії нагородження взяв участь заступник Сєвєродонецького міського голови Олексій Ярош. «Протягом року ви проходили низку складних етапів. За цей час набули нових навичок та знань, стали впевненішими у собі. Я дуже пишаюся сєвєродонецькими школярами. Ви – обізнані, цілеспрямовані, активні. І сприяє появі та вихованню цих та інших позитивних рис характеру саме «Сокіл» («Джура»). Гра супроводжується живим спілкуванням, рухливим способом життя, отриманням нових знань. А що ще треба для розвитку особистості?! Тож я закликаю вас проводити вільний час не за гаджетами, а захоплюватися подібними іграми, приділяти увагу отриманню нових знань та навичок», – сказав Олексій Іванович.

По інформації газети «Сєвєродонецькі вісті»