У Сєвєродонецьку обмежено відвідування населенням цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона гірка»

16-04-2020

16 квітня під головуванням в.о. міського голови, секретаря міської ради Вячеслава Ткачука відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісія вирішила:

1. Обмежити відвідування населенням цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона гірка», крім процесу поховань за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

2. Сєвєродонецькому відділу поліції ГУ НП України у Луганській області провести комплекс заходів та роз’яснювальну роботу серед населення щодо виконання п.1.

Таке рішення прийнято на забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Луганської облдержадміністрації від 15.04.2020р. №43 щодо обмежування відвідування населенням цвинтарів протягом дії карантину у період релігійних святкувань на Великдень «Пасха» та Радоницю «Червона гірка».