У Сєвєродонецьку на площі Миру розквітають троянди

02-06-2020

«Сєвєродонецьк – місто троянд!» - так раніше з гордістю та любов’ю сєвєродончани називали рідне місто. Міська влада вирішила відродити цю хорошу традицію та візитівку Сєвєродонецька, і в минулому році на центральних площах, проспектах та вулицях було висаджено близько двох тисяч кущів троянд, а в цьому – більше трьох тисяч. Відтепер ці прекрасні квіти будуть радувати та дарувати естетичну насолоду дорослим і маленьким городянам та гостям, що відвідують нинішній обласний центр Луганської області.

З початком літа троянди почали розквітати. Найкраще це спостерігати на центральній клумбі площі Миру (бульвар Дружби Народів між будівлею міської ради та Палацу культури Хіміків), де минулого року встановлено знак «Я люблю Сєвєродонецьк», закладено капсулу часу з годинником зворотного відліку, відреставровано клумбу та засаджено трояндами і козацьким ялівцем.

До речі, з минулого року це місце стало візитівкою та найулюбленішим місцем фотографування мешканців та гостей славного міста Сєвєродонецька. Якщо ви ще не були на площі Миру біля знаку «Я люблю Сєвєродонецьк», обов’язково завітайте!