У Сєвєродонецьку буде ковзанка просто неба

25-01-2018

У Сєвєродонецьку на площі Миру незабаром буде ковзанка просто неба. З прийдешніми морозами з’явилась можливість покататися на ковзанах, а отже сьогодні, 25 січня, розпочато її облаштування.

В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький повідомив: «За ініціативи міського голови Валентина Казакова забезпечено заливку ковзанки. Буквально з завтрашнього дня вся дітвора з задоволенням може приходити сюди з ковзанами. Велике спасибі за підтримку ініціативи міському та обласному управлінням ДСНС».

Заступник міського голови Олексій Ярош наголосив, що зовсім скоро з’явиться ще одне крижане поле на місці запасного футбольного поля стадіону «Хімік», де будуть брати участь команди з хокею. «Одразу вирішуємо проблем, тобто відводимо дітей від озер і розвиваємо спорт. Дітвора стане на ковзани у безпечному місці. Батьки можуть не хвилюватися, адже з боку проїжджої частини буде огорожа на достатній відстані, щоб ніхто не вибіг на дорогу. Сподіваюся, погода нас не підведе, і найближчі три тижні ми будемо проводити дозвілля на ковзанці», - сказав Олексій Ярош.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськості міськради