У Сєвєродонецькій СЗШ №15 оновили комп’ютерний клас

28-12-2016

Навчання у школі – один з найважливіших етапів людського життя. Отримані в юнацтві знання сприяють формуванню особистості, становленню її як невід’ємної частини суспільства. І дуже важливо, щоб це навчання проходило в якомога комфортніших умовах та приносило задоволення. Особливе місце в сфері освіти у час технологічного прогресу посідає програмування, адже саме за цим видом наук – майбутнє світового розвитку. Однак оснащення в більшості вітчизняних шкіл не відповідає стандартам навчання, їх технічним характеристикам. Більше того, застаріла комп’ютерна техніка негативно впливає на здоров’я школярів. У Сєвєродонецькій міській раді розуміють серйозність цієї проблеми. Саме тому в цьому році депутати проголосували за виділення майже 3 млн. грн. на оновлення комп’ютерних класів усіх без винятку шкіл. Закупівля пройшла усі передбачені законом процедури, і ось напередодні новорічних свят дев’ять новісіньких сучасних комп’ютерів надійшли до Сєвєродонецької СЗШ №15.

«За останні 20 років це перше масове надходження технічних засобів навчання у школи міста, - каже директор школи Наталія Миколаївна Кузьменко. - Все встановили, все працює, все добре. Від батьків, вчителів, учнів велика вдячність депутатському корпусу за ту допомогу та підтримку, яку вони нам надають».

Вчитель інформатики Наталія Петрівна каже, що технічні характеристики старих комп’ютерів не давали можливість реалізовувати пропоновані державою освітні програми. Тож інколи дітям доводилося освоювати навчальний курс самотужки на домашніх комп’ютерах

«Програми в нас змінюються, ускладнюються. І ті старі комп’ютери, які в нас були, вже не дозволяли в повному обсязі виконувати всю програму, яка в нас була. Тому новий комп’ютерний клас нам був дуже потрібний. Діти не все могли виконати за тією програмою, яка пропонувалася державою. Комп’ютери працювали повільно. Тепер все по-іншому. Процесор швидкий та потужний. Діти працюють із задоволенням», - каже вчитель інформатики.

Школярі вже випробували нові комп’ютери та відчули багато відмінностей від старих.

«Стало набагато краще. По-перше, комп’ютер на так сильно зависає, швидко завантажуються програми. Мишка та клавіатура нові. Встановили плазмові монітори, під час роботи з якими не так болять очі», - каже учень 9-А класу Іван Кішкінов.

«Старі комп’ютери працювали дуже повільно: поки програми завантажаться могло пройти пів уроку. Нові працюють швидко», - каже учениця Текле Пацация.

Приїхали перевірити комп’ютери на якість представники міськради: заступник міського голови Андрій Гавриленко та депутат Олена Буткова. Поважні гості перерізали стрічку і таким чином відкрили оновлений клас , а також поспілкувалися з учнями.

«Хочу висловити слова вдячності нашому депутатському корпусу за розуміння проблематики в сфері освіти, яка існує на даний момент, за розуміння того, що в навчальні заклади необхідно вкладати кошти. Це сприяє підвищенню якості отримання освіти. І сьогоднішня подія є доказом того, що депутати міської ради розуміють необхідність того, що наші діти мають навчатися на сучасному обладнанні», - відзначив Андрій Гавриленко.

«Вітаю вас з новим комп’ютерним класом, - звернулася до школярів Олена Буткова. - Для міської ради це теж свято. Приємно усвідомлювати, що наші задуми щодо покращення освітньої сфери в Сєвєродонецьку поступово втілюються в життя. Вірю, що з цими комп’ютерами ви зможете якісніше, з більшим комфортом та задоволенням отримувати знання. Бажаю вам успіхів у Новому році та відмінних оцінок».

Діти подякували гостям за піклування та турботу, привітали їх із прийдешніми святам і вручили невеличкі новорічні подарунки, виготовлені власноруч.

"СВ"