У Сєвєродонецькій міській ВЦА відбулось нагородження до Дня незалежності України

20-08-2021

Напередодні державних серпневих свят у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації відбулось нагородження з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

З привітаннями та побажанням усього найкращого до присутніх звернулась заступниця керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ірина Степаненко: «30 років незалежності України: якщо брати вік людини, то це її становлення, подальший її розвиток; для держави це теж невеликий вік, і хочеться побажати усім нам мирного неба над нашою Україною, подальшого розквіту нашої держави, а вам особисто від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації хочу побажати людяності, сонця, кохання, здоров’я, щастя, щоб ви жили у розквітаючій країни! Зі святами!» - звернулась Ірина Степаненко та вручила відзнаки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, бездоганне  виконання службових обов’язків та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

Почесною Грамотою Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області нагороджено: РАДЧЕНКА Івана Васильовича, лікаря-педіатра вищої категорії, завідувача педіатричним відділенням КНП “ Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня ” Сєвєродонецької міської ради та ВИННИЧУК Тетяну Миколаївну, начальника організаційного відділу Сєвєродонецької міської ВЦА.

Грамотами Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області та цінними подарунками відзначено військових, правоохоронців, надзвичайників, освітян, працівників промислових хімічних підприємств міста, комунальників, працівників державних органів та органів місцевого самоврядування.

Святковий настрій та колорит дарували творчі колективи міського Палацу культури та Центру дитячо-юнацької творчості.