У Сєвєродонецькій міській раді молодій сім’ї надано сертифікат на отримання квартири

08-04-2019

4 квітня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук за участю заступника міського голови Ірини Степаненко, директора Луганського регіонального управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Інеси Кірєєвої завдяки прийнятій депутатами «Міській програмі забезпечення молоді житлом у м.Сєвєродонецьку» вручив сертифікат на отримання квартири (418 770 грн. за рахунок міського бюджету) сім’ї Євтушенко.

«Я дуже радий, що завдяки міській програмі ми змогли вам допомогти з придбанням житла. В нашій області існує лише шість програм із забезпечення житлом: дві державні, дві обласні і дві міські – «Доступне житло» і «Міська програма забезпечення молоді житлом у м.Сєвєродонецьку». Сєвєродонецьк – єдине місто у Луганській області, де є міська програма з допомоги у придбанні житла молодим сім’ям. Депутати міської ради по ній виділили з міського бюджету в цьому році кошти. Завдяки роботі нашої команди ви тепер маєте свою оселю. Хочеться, щоб у наших депутатів було більше можливостей для такої благої справи, щоб і інші міста Луганської області в цей непростий час мали можливість і бажання допомагати молодим сім’ям. Це дуже почесно, приємно і хвилююче!», - звернувся до сім’ї Євтушенко в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Заступник міського голови Ірина Степаненко також привітала новоселів: «Бажаю, щоб у вашій власній квартирі завжди панувало добро, тепло та фінансова стабільність. А головне – щоб було здоров’я, радість, щастя, любов, взаєморозуміння та мир! Від усього серця вітаю вас від нашої команди, зичу вам усього самого найкращого! Будьте щасливі!»

Інеса Кірєєва зазначила: «Я знаю, що ви довго на це чекали, довго до цього йшли. Сподіваюся, що в цьому році ви будете не єдиною сім’єю, яка отримає житло завдяки такій міській програмі. Вітаю вас!»

Вячеслав Ткачук в інтерв’ю журналістам повідомив, що в поточному році депутатами Сєвєродонецької міської ради на «Міську програму забезпечення молоді житлом у м.Сєвєродонецьку» виділено кошти у розмірі близько 600 тисяч гривень. Кошти, що залишилися, будуть виділені або на придбання однокімнатної квартири (в списках черговиків такі є), або при перевиконанні бюджету, фінансування програми депутати можуть збільшити, щоб і інші сім’ї отримали житло відповідно кількості їх членів та нормам.

«Головним чином, завдяки міським депутатам ми фінансуємо програми «Доступне житло» і «Міська програма забезпечення молоді житлом у м.Сєвєродонецьку». До речі, сьогодні 35 сім’я, яка отримала сертифікат на придбання квартири за рахунок, підкреслюю, тільки міського бюджету. Це за 20 років. А в цьому році ми плануємо, якщо нічого не завадить, забезпечити житлом аж п’ять сімей. Усі передумови для цього є – зростаюче виконання дохідної частини бюджету міста. Найголовніше, що наша команда і особливо наші депутати та сєвєродончани, які нас підтримують, розуміють важливість розвитку міста та забезпечення молодих сімей Сєвєродонецька житлом», - повідомив Вячеслав Петрович.

Средняя: 5 (2 оценок)