У сесійній залі міськради відбулося перше засідання Шкільного парламенту Сєвєродонецька

12-03-2020

11 березня у сесійній залі Сєвєродонецької міської ради відбулося перше засідання Дитячої дорадчої ради «Шкільний парламент» при виконкомі міськради. В заході прийняв участь в.о. міського голови Вячеслав Ткачук, а також заступник міського голови Ірина Степаненко, начальник відділу освіти міськради Лілія Талдонова та заступник голови Громадської ради при Сєвєродонецькій міській раді Євген Назаров.

Вячеслав Ткачук звернувся до лідерів учнівського самоврядування Сєвєродонецька: «Вітаю вас з тим, що рішенням виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради затверджено склад Шкільного парламенту. В цій залі депутатами міськради приймаються усі важливі для міста рішення. Сподіваюся, що серед вас є ті, хто у майбутньому стане депутатами та буде працювати на благо міста. Саме ви сьогодні, найактивніша частина сєвєродонецької учнівської молоді, яка виявила бажання долучитися до взаємодії з владою міста у вирішенні молодіжних питань. Впевнений, що разом ми їх обов’язково вирішимо».

Ірина Степаненко та Лілія Талдонова також приєдналися до привітань і зазначили, що у багатьох успішних державних та громадських діячів участь в шкільному самоврядуванні стала першим кроком до виховання відповідальності і лідерства та набутті авторитету.

На першому засіданні члени Шкільного парламенту урочисто отримали іменні посвідчення, які дозволяють їх власникам безперешкодно відвідувати сесії, виконкоми та інші заходи міські заходи, офіційно вносити свої пропозиції та побажання.

Головний ініціатор створення Дитячої дорадчої ради Євген Назаров зазначив, що це надзвичайно авторитетно і почесно мати безпосередню можливість впливати на владу міста задля вирішення нагальних питань підростаючого покоління.

Члени Шкільного парламенту провели взаємознайомство, розповіли про себе, окреслили бачення роботи у новоствореній Дитячій дорадчій раді та домовилися найближчим часом обрати голову, заступників та секретаря Шкільного парламенту, а також провести відповідну роботу у соцмережах задля окреслення основних молодіжно-учнівських питань, які потребують вирішення.

Матеріали по темі:

Затверджено склад та Положення про Дитячу дорадчу раду «Шкільний парламент»

В Сєвєродонецьку обговорюють створення «Шкільного парламенту»

Средняя: 5 (3 оценок)