У міськраді з нагоди свята привітали сєвєродонецьку молодь

21-06-2018

У Сєвєродонецькій міській раді напередодні свята, 20 червня, урочисто поздоровляли представників сєвєродонецької молоді.

Зі святом вітали виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв, заступник міського голови Інна Фесенко, керуючий справами виконкому Юрій Журба, працівники відділу молоді та спорту і відділу культури.

Від народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова зі святом молодості і краси, енергії та завзяття привітав виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв: «Це свято є особливим та унікальним, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли кожна людина вступає в самостійне життя та приймає свої перші власні рішення. Це час становлення, вибору, час кохання та мрій, час формування майбутнього. Це той рубіж, коли маленька перемога становиться запорукою великого майбутнього. І мені дуже приємно бачити, що у нашому місті є розумна, талановита, а також сильна молодь, яка дарує нам впевненість у щасливому майбутньому нашого міста, нашого краю, всієї нашої держави. Головне, пам’ятайте, що молодість – це безцінний час, коли закладається фундамент майбутнього, на якому ви будуватиме щастя для себе і своїх рідних. Тому використовуйте всі переваги цієї пори, вчиться, працюйте над собою, досягайте успіхів, кохайте, дерзайте і обов’язково перемагайте. Сьогодні, які ніколи, нашому місту потрібні ваші перемоги, ваші успіхи, віра в майбутнє та прагнення до кращого».

За сумлінність, ініціативність, активну участь у розвитку молодіжного руху в місті Сєвєродонецьку та з нагоди свята кращих представників молоді Сєвєродонецька, серед яких представники трудових колективів підприємств та установ міста, педагоги та викладачі, лікарі, правоохоронці,  рятівники, тренери, студенти, волонтери, представники молодіжних організацій, відзначено грамотами виконавчого комітету міської ради та подарунками.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю