У міськраді відзначили ліквідаторів аварії на ЧАЕС

25-04-2017

24 квітня, перед щотижневою традиційною апаратною нарадою, в Сєвєродонецькій міськраді міський голова Валентин Казаков відзначив ліквідаторів аварії на ЧАЕС з нагоди Дня Чорнобильської трагедії.

За самовідданість, мужність і героїзм, проявлені в екстремальних обставинах, та з нагоди Дня Чорнобильської трагедії міський голова нагородив грамотами виконавчого комітету ліквідаторів Олександра Павловича Афанасьєва, Олександра Яковича Дощенка, Віталія Володимировича Д’яченка, Володимира Івановича Єрмоленка, Миколу Олексійовича Крившу, Юрія Миколайовича Марченка, Миколу Олексійовича Митрофанова, Олександра Павловича Моргунова, Юрія Івановича Савка, Сергія Вікторовича Сопова, Василя Івановича Селіверстова, Михайла Павловича Семиряжка, Василя Васильовича Старікова, Віктора Івановича Посохова, Миколу Миколайовича Ширкіна. Подяками виконавчого комітету було нагороджено ліквідаторів Бориса Миколайовича Шукайла, Олександра Васильовича Шадріна, Сергія Володимировича Чернова, В’ячеслава Івановича Бездєнєжних, Сергія Івановича Суржана, Михайла Івановича Тужакова, Володимира Миколайовича Старостенка, Олега В’ячеславовича Смірнова, Олександра Григоровича Болтенкова, Володимира Миколайовича Самойленка, Володимира Андрійовича Постаногова, Ігоря Григоровича Пижа, Аліма Геннадійовича Мєлєщенка, Федора Івановича Лозового, Василя Івановича Капітулу, Ігоря Івановича Бездолю, Леоніда Анатолійовича Салова.

Міський голова Валентин Казаков подякував чорнобильцям за героїзм та мужність, проявлені під час ліквідації аварії: «Від імені міської ради та виконавчого комітету висловлюю вам щиру вдячність за те, що під час страшної трагедії, ви захистили Україну і її народ від радіоактивного лиха. Жертвуючи власним здоров’ям, вам вдалося впоратися із надскладним завданням – порятунком людського життя. Шановні ліквідатори, від щирого серця бажаю вам і вашим родинам злагоди, здоров’я та благополуччя. Низький вам уклін».

Після урочистого нагородження присутні на нараді подякували чорнобильцям за подвиг, проявлений при ліквідації аварії на ЧАЕС.

Відділ внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю міськради