У міській раді нагородили працівників до Дня місцевого самоврядування

09-12-2016

7 грудня, в День місцевого самоврядування, керівництво Сєвєродонецької міськради привітало працівників її структурних підрозділів  та депутатів з цим святом.

Свято встановлено «…враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності…» в Україні згідно з Указом Президента «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 р. №1250/2000. Також в цей день відзначається річниця прийняття у 1990 р. Верховною Радою Закону України «Про місцеве самоврядування».

Вітальне слово під час урочистого заходу з нагоди свята в актовій залі міськради взяв секретар міської ради Ігор Бутков.

«Шановні колеги! Від імені міської ради, депутатського корпусу вітаю вас зі святом. Наша робота дуже важлива для сєвєродончан. Ми забезпечуємо життєдіяльність міста та намагаємося робити все можливе, щоб мешканцям було тут якнайкомфортніше жити. Потрібно завжди пам’ятати про те, що наше покликання – допомагати людям. А задоволення їх соціальних потреб та вирішення проблем мають бути найвищою вдячністю та платою за нашу роботу. Бажаю вам із задоволенням йти на роботу та у доброму настрої вертатися додому. Миру, добробуту та злагоди вам і вашим сім’ям! Зі святом вас, шановні колеги», – сказав Ігор Бутков.

Грамотами виконавчого комітету, квітами та подарунками керівництво міськради нагородило працівників виконавчих органів та депутатів Сєвєродонецької міської ради: начальника

Управління охорони здоров’я, депутата міської ради Романа Валерійовича Водяника, головного державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів Управління праці та соціального захисту населення Олену Клайдівну Абрамову, начальника відділу АСУтаТО міської ради Ірину Борисівну Гурську, головного спеціаліста організаційного відділу міської ради Олену Миколаївну Шинкарьову, начальника відділу молоді та спорту Юрія Олексійовича Кузьменка, головного спеціаліста відділу молоді та спорту Світлану Миколаївну Попову, начальника відділу контролю споживчого ринку департаменту економічного розвитку та торгівлі міської ради Тетяну Геннадіївну Красюк,

адміністратора відділу адміністративних послуг міської ради Вікторію Володимирівну Прядко, старшого інспектора Фонду комунального майна Юрія Павловича Ахтирського, завідувача сектору розміщення зовнішньої реклами відділу земельних відносин та архітектури міської ради Юлію Павлівну Косаріву, заступника начальника відділу освіти міської ради Оксану Миколаївну Бублей, заступника начальника відділу культури міської ради Світлану Вікторівну Ульянову, інженера по нагляду за будівництвом І категорії відділу капітального будівництва Олександра Сергійовича Шкурідіна, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансів Управління житлово-комунального господарства Дмитра Леонідовича Вертолу, депутатів Сєвєродонецької міської ради VII скликання Сергія Анатолійовича Войтенка та Євгена Володимировича Лагунова.

Крім того, за значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, вирішення актуальних проблем територіальних громад, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування листами подяки Луганської обласної державної адміністраці нагороджено керуючого справами виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради Юрія Анатолійовича Журбу та депутата міськради VII скликання Ларису Леонідівну Летючу.

За матеріалами газети «Сєвєродонецькі вісті»