У гуманітарному хабі при Сєвєродонецькій міській ВЦА мешканці сєвєродонецької громади можуть отримати психологічну, правову, гуманітарну допомогу та медичні консультації

19-08-2022

Шановні мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Для підтримки мешканців громади та надання їх консультацій у гуманітарному хабі при Сєвєродонецькій міській ВЦА надають послуги  юрист, психолог і медик.

Ще один психолог – практичний психолог сєвєродонецького Терцентру соціального обслуговування населення Ігор Вячеславович Жалковський, який працював з населенням в пандемію коронавірусу – надає послуги у телефонному режимі або онлайн. За психологічною підтримкою можна звернутись за номером телефону: 099-023-06-45 або у Телеграмі.

Нагадуємо, гуманітарний хаб знаходиться за адресою: м.Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27к (ПК Металург), лівий берег.