Тягу до краси треба виховувати змалечку

04-10-2017

Цього року виповнюється 5 років з моменту відкриття після реконструкції дошкільного навчального закладу № 22 "Лелека"!

З цього приводу 3 жовтня в актовій залі дитсадка відбувся святковий концерт, а також пройшов міський науково-практичний семінар для завідувачів і вихователів-методистів дошкільних установ Сєвєродонецька «Формування еколого-природничої компетентності дитини в розвивальному середовищі дошкільного навчального закладу».

У заході взяли учать в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький та начальник відділу освіти міськради Ольга Каширіна. У дитсадку розказали й показали, як навчають дітей взаємодії з природою, правильно ставитися до неї, ділилися з колегами виховними методами.

Ясла-садок № 22 «Лелека» відкрив свої двері для всіх бажаючих в 2012 році після капітальної реконструкції. На сьогоднішній день в дитячому садку виховується понад 200-х дітей. Напрямок роботи дошкільного закладу - екологічно-оздоровчий. Саме тому на території є невеликий город, тепличка, безліч квітів і дерев. Чимало уваги тут приділяється проблемам екології, охороні навколишнього середовища.

Зокрема Сергій Зарецький зазначив: «Ми починаємо з малого, виховуючи наших крихітних сєвєродончан. Впевнений, разом з вами ми досягнемо набагато більшого й набагато швидше. Коли ці малюки змалечку будуть дивитися на красу навколо себе, будуть розуміти, що за всім цих стоїть праця – щоденна вдячна праця. Й, безумовно, подорослішав, захочуть створювати таку ж красу. Дивлячись на організованість роботи, на щирі дитячі емоції одразу розумієш, що тут діти, батьки і педагоги - одне ціле. І це бачити дуже приємно. Хочу подякувати директору «Лелеки» Олені Леонідівні Кудрявцевій, всім педагогам, батькам не лише за їх працю, а й за те, що вони вкладають в дітей, в наше підростаюче покоління частку своєї душі. Зі свого боку хочу зазначити, що міська влада й надалі продовжить всіляко допомагати дошкільним закладам міста! Разом все у нас вийде!», - наголосив Сергій Вікторович.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради