Туристичний зліт до Всесвітнього Дня туризму

02-10-2017

Студентська молодь кафедри міжнародної економіки і туризму СНУ імені Володимира Даля за підтримки відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради провели туристичний зліт до Всесвітнього Дня туризму. У заході брали участь як старшокурсники, так і «новоспечені» студенти, яких з почестями прийняли до лав туристів у вигляді традиційного ритуалу посвяти. Студентська молодь пройшла різні екстремальні змагання: мотузкова смуга перешкод, спуск по тролею, туристичні конкурси та естафети. Переможців визначала бригада суддів та інструкторів мотузкового парку. Також не обійшлось без  туристичних пісень біля вогнища та  смачного похідного кулішу.

Переможцями заходу стали - першокурсники. Вони та переможці кожного етапу змагань  отримали подарунки  від міського відділу молоді та спорту.

Подібні спортивно-туристичні змагання сприяють виконанню важливих виховних функцій для молоді міста: пропаганді туризму, підвищенню туристської майстерності, формуванню фізичної підготовки, залученню молоді до змістовного дозвілля, зміцненню здоров’я. Бояк кажуть в народі: «В здоровом теле – здоровый дух!»

Відділ молоді та спорту міської ради