Третє пленарне засідання 31-ї позачергової сесії міської ради

22-08-2017

На третьому пленарному засіданні 31-ї позачергової сесії міської ради, що відбулося 21 серпня, депутати знову розглядали проект рішення Про затвердження Регламенту міської ради сьомого скликання в новій редакції. У результаті було запропоновано створити узгоджувальну комісію з представників депутатських фракцій, на якій будуть розглядатися всі пропозиції щодо Регламенту. Після чого цей проект рішення знову буде винесено на наступне засідання сесії міськради.

Розглянули й затвердили рішення Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, яким у тому числі виділено кошти на харчування школярів, капітальний ремонт покрівель житлових будинків, придбання дитячих майданчиків, капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення, на проведення капітального ремонту системи опалення у приміщені Національної поліції та на впровадження системи відеоспостереження у місті на 2017 рік тощо.

Затверджено звернення Сєвєродонецької міської ради до Луганської обласної державної адміністрації та Міністерства інфраструктури щодо підтримки будівництва залізничної колії Сєвєродонецьк – Бахмутівка. У зверненні зокрема зазначено, що це найкоротшій шлях для поставок вугілля на ДТЕК «ЛугТЕС». Така залізниця виконуватиме важливу соціальну функцію, оскільки населення значної частини території області зможе діставатися до фактичного обласного центру в Сєвєродонецьку залізницею. Це найкоротшій шлях для з’єднання двох залізничних ліній. Для територіальної громади Сєвєродонецька такий варіант будівництва залізниці означає покращення логістичних можливостей та збільшення конкурентоспроможності найбільшого підприємства міста – ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання «Азот».

Затвердили міську комплексну програму «Новітні репродуктивні технології на 2017-2020 роки», метою якої є зростання запланованої народжуваності здорового покоління людей, що значно вплине на демографічну ситуацію та забезпечення соціально-економічного розвитку міста.

На засіданні взято до відома інформацію про хід виконання деяких програм. Так, Міська цільова програма “Патріот Сєвєродонецька” на 2013-2016 роки стала поштовхом для реалізації  подальшого вдосконалення системи національно-патріотичного виховання, оптимізації державної політики серед дітей та молоді нашого міста. За цей час реалізовано безліч конкурсів, акцій, концертних програм, проектів, заходів міського, обласного, всеукраїнського рівня патріотичного спрямування. З кожним роком спостерігається тенденція зростання  кількості учасників заходів, зайнятих призових місць, медалей та кубків. Діяльність щодо виховання серед молодіжного середовища справжніх патріотів  своєї країни й надалі буде підтримуватись органами місцевого самоврядування, навчальними закладами, волонтерами, громадськими організаціями міста.

Також депутатами взята до відома інформація про хід виконання за 2016 рік Програми створення відкритої, єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49а міста Сєвєродонецька. У 2016 році розроблено детальний план територій кварталу 49а м. Сєвєродонецька. Загальна сума витрачених коштів складає 66 тис. 374 грн.

Наступне засідання 31-ї позачергової сесії міської ради заплановане провести 31 серпня 2017 року о 13:00.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Сєвєродонецької міської ради