Ти у мене єдина: Сєвєродонецьк відсвяткував 30-річчя незалежності України

25-08-2021

До початку головних урочистостей до Дня Незалежності України на площі Перемоги на містян та гостей міста чекали видовищні розваги: виступ Луганського обласного козачого кінного театру «Козацька Січ» та культурно-мистецька акція «БарвиLand»; різноманіття виставок: сільськогосподарської продукції «Дари Луганщини», народних майстрів Луганщини «Східна артіль» тощо.

Видовищним дійством на площі Перемоги, заповнивши весь простір, став танцювальний майдан «Слобожанський луг» з одночасного виконання хореографічними колективами області танцю «Слобожанська полька». У масовому виконанні танцю взяли участь й вихованці сєвєродонецьких міських танцювальних колективів СДЮК Юність, Центру дитячої та юнацької творчості та міського Палацу культури.

Під час урочистої церемонії відкриття свята з нагоди 30-ї річниці Незалежності України у вітальному слові очільник Луганщини Сергій Гайдай звернувся до присутніх жителів області зі святковою промовою та побажаннями: «З історичної точки зору, 30 років це небагато, проте для України цей проміжок часу став визначальним. Переконаний, що 30 років Незалежності України – це суттєвий досвід у розбудові державності. Українській нації є чим пишатись: нашими лікарями, що рятують нас від пандемії, нашими пожежниками, що минулоріч приборкали дві масштабні лісові пожежі, а також нашими військовослужбовцями, завдяки яким ми можемо святкувати це свято у вільному Сєвєродонецьку. Тож я бажаю нашій країні і всім її громадянам сили та процвітання».

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк привітав містян з 30-ю річницею незалежності: «30 років наша держава переживала злети і падіння, зазнала і гіркоту втрат і радість  перемог. Але разом з тим, ця дата має стати точкою відліку для сталого розвитку, розбудови нашої держави та Сєвєродонецької громади!»

Святковим подарунком містянам від Сєвєродонецької міської ВЦА став  виступ української виконавиці Світлани Тарабарової, неймовірна енергетика живого звучання та щире виконання від рудоволосої красуні розпалили серця та розчулили душу всіх, хто був на концерті.

Традиційно вечір завершила святкова дискотека з відомими діджеями.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Средняя: 3 (2 оценок)