Свято тих, для кого допомога іншим – це спосіб життя

05-12-2018

У Сєвєродонецькій міській раді з нагоди Міжнародного дня волонтера 5 грудня урочисто вшанували учасників волонтерського руху.

Від народного депутата України Сергія Шахова, міського голови Валентина Казакова з вітальним словом звернувся перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв, подякувавши волонтерам за добровільну та самовіддану працю на благо нашої країни та її жителів:

«Волонтер – це не професія, це – спосіб життя. Це - люди з добрими та чуткими  серцями, які не можуть просто пройти повз чужої біди. Це люди, яки роблять свій внесок задля захисту нашої країни. Неможливо переоцінити роль волонтерської діяльності в той час, коли на нашу землю прийшла війна. Саме ви, волонтери, стримували ворога у 2014 році, зробили нашу армію однією з наймогутніших армій світу, врятували життя десятків тисяч наших хлопців. І для наших військовослужбовців ваша допомога – це як молитва рідних. Висловлюю вам вдячність від кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Ви віддаєте власні години свого життя заради того, щоб комусь допомогти. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Бажаю, щоб те добро, яке ви даруєте людям, повернулось до вас сторицею. Низький вам уклін!»

За усвідомлену громадянську позицію, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху в місті та з нагоди свята грамотами виконавчого комітету та цінними подарунками нагороджено волонтерів міста Сєвєродонецька: Тітова Юрія Миколайовича; Копилову Анастасію Володимирівну; Бабіну Світлану Володимирівну; Мінайлова Євгена Михайловича; Безп’ятова Вадима Олександровича; Ненахову Тетяну Сергіївну; Пономарьову Любов Михайлівну; Пагава Давида Аслановича; Урсул Ольгу Миколаївну; Волкову Надію Василівну; Плітус Олену Володимирівну; Татарнікова Андрія Володимировича; Зуєва Сергія Вікторовича; Абрамову Наталію Євгенівну; Ткачову Тетяну Анатоліївну; Нехлюдову Анастасію Олексіївну.