Святковим концертом стартувала дитяча оздоровча кампанія у Сєвєродонецьку

01-06-2021

1 червня у Сєвєродонецьку в Міжнародний День захисту дітей святковим концертом стартувала дитяча оздоровча кампанія «Літо-2021». Її відкриття відбулося на площі перед міським Палацом культури.

У святковому концерті з нагоди оздоровчої кампанії взяла участь заступник керівника Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ірина Степаненко.

«Шановні вчителі та батьки! Наші діти закінчили своє навчання в цьому році, і я впевнена, що вони дуже добре навчалися. І зараз буде гарний відпочинок. Я дуже хочу, щоб під час цієї оздоровчої кампанії ви, діти, зустріли нових друзів. Щоб ви запам’ятали ці дні. Бажаю вам усім міцного здоров’я, щастя та всього самого-самого найкращого, і хай ваш відпочинок буде дуже-дуже гарним!», - звернулася Ірина Вікторівна до присутніх.

Теплими словами привітала дітей, батьків і вихователів начальник управління освіти Лариса Волченко: «Вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей! Бажаю вам теплого сонячного літа, цікавих канікул, вірних друзів, приємних усмішок та веселого настрою!»

Як зазначила координатор міської дитячої оздоровчої кампанія «Літо-2021» Наталія Гаввіна від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації всім тридцяти оздоровчим таборам з денним перебуванням зроблено чудові подарунки – канцелярські набори для змістовного дозвілля та творчості.

Свято відбувалося цікаво, весело і натхненно – танцями, співом, іграми та конкурсами від СМ ЦДЮТ! І навіть відсутність сонечка не заважала дітям насолоджуватися початком довгоочікуваних літніх канікул.

Средняя: 5 (2 оценок)