Судовим рішенням Зарецькому С.В. відмовлено у задоволенні апеляційної скарги до Сєвєродонецької міської ради

07-06-2019

На адресу Сєвєродонецької міської ради 03.06.2019 року надійшла постанова Першого апеляційного суду в рамках адміністративної справа № 360/3478/18 за позовом Зарецького С.В. до Сєвєродонецької міської ради про визнання протиправним рішення Сєвєродонецької міської ради від 30.01.2018 року № 2233 «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання».

Зазначеним судовим рішенням було відмовлено Зарецькому С.В. у задоволенні апеляційної скарги, та залишено без змін рішення Луганського окружного суду від 08.04.2019 року, яким відмовлено Зарецькому С.В. в задоволені позовних вимог – в повному обсязі.

При цьому, суди наголосили на тому, що особа, яка займає посаду заступника міського голови з питань роботи виконавчих органів ради, має входити до складу виконавчого комітету міської ради за законом в силу займаної посади без отримання згоди останнього на таке включення.

Рішенням Луганського окружного Суду, та постановою Першого апеляційного суду у справі № 360/3478/18 вкотре було вказано на законність прийняття Сєвєродонецькою міською радою рішення від 30.01.2018 року № 2233 «Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради сьомого скликання», та на необґрунтованість позовних вимог Зарецького С.В.

Средняя: 5 (2 оценок)