Створення в умовах аномальної спеки комфорту для сєвєродончан

20-06-2019

У зв’язку з наступаючою, за прогнозами синоптиків, аномальною спекою у міськраді створено робочу групу, яку очолив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

З 18 по 20 червня Вячеслав Петрович щоденно проводив засідання робочої групи (у т.ч. виїзні) з керівниками відповідних виконавчих служб та комунальних підприємств Сєвєродонецької міської ради щодо створення комфорту для мешканців міста в умовах підвищеної температури.

У посиленому режимі йде наповнення озер Паркове та Чисте, очищення їх від ряски і водоростей, додаткове прибирання навколишньої території від сміття та завезення піску на пляж (до речі, станом на 20.06.2019 року на пляж озера Паркове завезено близько 100-та тон піску), облаштування кабінок для переодягання та навісів від сонця.

«Усі члени робочої групи з розумінням віднеслися до поставлених задач. Хочу окремо подякувати генеральному директору КП «Сєвєродонецьктеплокомуненерго» Андрію Гавриленко, генеральному директору КП «Сєвєродонецьккомунсервис» Віталію Постільзі, директору КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» Віктору Тарасову і головному інженеру ТОВ «ТАУН СЕРВІС» Миколі Острікову за надання всебічної допомоги та вирішенні цілої низки питань щодо наповнення озер міста водою, а також дякую усім, хто докладає для цього максимум зусиль.

Проведення зазначених робіт щодо наповнення озер Паркове і Чисте із залученням можливостей підприємства «ТАУН СЕРВІС» здійснюється за результатами переговорів голови постійної депутатської комісії з питань планування бюджету та фінансів Ігоря Буткова з народним депутатом України Юрієм Бойко», - наголосив в.о. міського голови Вячеслав Ткачук.

Після наповнення озер водою буде проведено санітарні забори та відкрито пляжі.

Крім того, Вячеслав Ткачук доручив забезпечити щоденне функціонування фонтанів на площі Перемоги з 13:00 до 21:00 та встановити арки з розпилювачами води на площах Миру та Перемоги.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере