Спортивні досягнення сєвєродончан

25-01-2017

КДЮСШ 2

Футбол

21-22.01.2017р. відбулися ігри 1 туру Чемпіонату Луганської області з міні-футболу 2017р. серед юнаків. 21 січня у м. Сєвєродонецьку команда юнаків КДЮСШ 2 2004-2005 р.н. провела два матчі. У поєдинку з командою з м. Рубіжне хлопці перемогли з рахунком 6:1, а у грі проти команди з м. Попасна рахунок був 2:0 на користь наших юнаків. Підготував спортсменів тренер-викладач Андрій Микитченко.

У м. Новопскові сєвєродонецька команда юнаків 2002-2003 р.н. також стала переможцем в обох матчах. Проти команди господарів хлопці зіграли з рахунком 3:0, а гра проти команди з м. Біловодська закінчилася з рахунком 3:1. Тренує команду Всеволод Семенов.

22 січня у м. Рубіжне команда юнаків 2000-2001 р.н. зіграла проти команди з м. Кремінна з рахунком 5:3 на користь суперників, а матч проти господарів турніру завершився вже на нашу користь з рахунком 3:1. Підготував команду до змагань Всеволод Семенов.

Легка атлетика

20-21.01.2017р. в м. Бахмут відбувся Відкритий чемпіонат області та Чемпіонат області серед юніорів з легкої атлетики. У командній першості спортсмени КДЮСШ-2 посіли друге місце.

В особистій першості сєвєродонецькі атлети завоювали 9 медалей. Анна Лопатенко стала переможницею у стрибках у довжину з результатом 4м 59см. Срібними призерами змагань у різних дисциплінах стали: Олександр Рязанцев, Єлизавета Ляшенко, Олег Кукота, Поліна Батищева. Бронзові винагороди вибороли: Єлизавета Ляшенко (стала призеркою у двох видах стрибків серед дорослих), Олег Семиряжко, Валерія Сиротіна.

Також у змаганнях серед дорослих взяла участь тренер-викладач КДЮСШ-2 Наталія Жепка. У штовханні ядра вона показала результат 10м 46см та стала чемпіонкою.

Підготували спортсменів тренери-викладачі Микола Трембач, Наталія Жепка, Станіслав Кулєш.

16-21 січня 2017 р. в м. Мінську (Білорусь) відбувся турнір тенісної Європи «Смена кап» серед вікової категорії до 14 років.

Кількість учасників – понад 60 чол.

У турнірі взяли участь спортсмени з України, Білорусії, Болгарії, Росії, Литви, Грузії.

Ірина Лисих в парі тенісисткою з України посіли 3 місце.

21-22 січня 2017 р. у м. Кременчук відбувся тенісний турнір «Прем’єр кап» серед вікової категорії до 12 років.

Кількість учасників – понад 70 чол.

В турнірі брали участь спортсмени з Сєвєродонецька, Дніпра, Харкова, Києва, Кривого Рога.

Анна Веревська в особистому розряді посіла 2 місце, програвши у фіналі харків’янці А.Замковій з рахунком 6/2   6/1

У парі з тенісисткою з Дніпра Анна Веревська теж посіла 2 місце, поступившись у впертій боротьбі з рахунком 3/6     7/5 10/4 парі Фірман/Замкова.

Тренер Максим Сєвєрченко

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради