Спортивна мозаїка

29-03-2017

На базі КДЮСШ-3 відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради 24 березня 2017 року відбувся відкритий чемпіонат Луганського обласного відділення (філії) Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти України з волейболу серед дівчат 2002 – 2003 р.н.

У змаганнях брали участь збірні команди міст Луганської області: 60 учасників; 6 команд (2 підгрупи):

• І підгрупа: м. Рубіжне ДЮСШ «Зеніт»; м. Сєвєродонецьк КДЮСШ-3 «Олімпія»; Попаснянська ДЮСШ.
  • ІІ підгрупа: м. Новоайдарська ДЮСШ; Старобільська ДЮСШ; м. Новопсков

І м – м. Новоайдарська ДЮСШ

ІІ м – м. Сєвєродонецьк КДЮСШ-3 «Олімпія»

ІІІ м – м. Рубіжне ДЮСШ «Зеніт»

ІV м – м. Новопсков

V м – Старобільська ДЮСШ

VІ м  – Попаснянська ДЮСШ

КДЮСШ 1

25-26.03.17 року у м. Сєвєродонеьку проходив Чемпіонат Луганської області (швидкість).

Нинішній Чемпіонат області – це відбіркові змагання на Всеукраїнські змагання зі швидкості в м. Нікополь Дніпропетровської області, який відбудеться 29-30 квітня. Там зберуться провідні спортсмени. Найближчим часом буде сформована команда і від Луганської області.

Серед наших спортсменів знову зміцнили свої лідируючі позиції Мишко Олексій, Нефьодова Юлія, Зомарєв Володимир, Віхрова Олександра, Макогон Юлія, Гавриленко Дмитро. Вони стали переможцями у своїх вікових групах. Порадували й юні спортсмени, які зовсім нещодавно почали займатися скелелазінням, але вже наступають на п'яти провідним спортсменам. Хочеться відзначити Кисловского Станіслава, який у впертій боротьбі обійшов більш досвідчених товаришів. Ну, й серед найменших скелелазів, яким всього по 6-7 років відзначилися Невеселий Іван, Олексій Устінов, Адрагу Андрій, Колмикова Дарина, Тисман Кіра і Руднєва Марта.

Побажаємо терпіння батькам юних спортсменів, які систематично приводять своїх дітей на тренування. Саме від них залежить, якими будуть їхні діти, і чим будуть займатися.

КДЮСШ 2

23-25.03.2017 р. в м. Київ проходив Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (двоборства та п’ятиборства) у приміщенні (2002 р.н. та молодше). У змаганнях взяли участь 86 команд зі всієї України, загалом 784 спортсмена. Найкращий результат серед вихованців КДЮСШ-2 показав Тимур Василенко, який посів 9 місце у двоборстві (біг 60 м та стрибки у довжину).

Тренує спортсмена Микола Іванович Трембач.

25.03.2017 р. у м. Бахмут відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Шукаємо таланти» серед юнаків та дівчат 2004, 2005, 2006 р.н. У змаганнях взяли участь юні спортсмени з міст Донецької та Луганської областей. Вихованці КДЮСШ-2 показали високі результати та повернулися додому з медалями. Чемпіоном у стрибках у довжину в своїй віковій категорії став Михайло Скрипник.

Тренер Наталія Анатоліївна Жепка.

Гімнастика спортивна

21-25.03.2017 р. у м. Кропивницький проходив Чемпіонат України з гімнастики спортивної серед дорослих та серед вікових груп. Збірна команда Луганської області посіла 4 місце. У змаганнях брала участь спортсменка КДЮСШ-2 Діана Божко.

Підготувала спортсменку до змагань Любов Вікторівна Дорофеєва.

Футбол

24-27.03.2017 р. в м. Харків проходив Всеукраїнський турнір з футболу «Arsenal-Open» серед юнаків 2004 р.н. У змаганнях взяли участь 8 команд з різних міст України. Команда юнаків КДЮСШ-2 виграла три матчі поспіль, подолавши: команду «Локомотив» (Київ) з рахунком 2:0, команду ДЮСШ-13 (Харків) з рахунком 3:0, команду «Арсенал» (Харків) з рахунком 2:0. Переможну серію нашої команди перервала команда «Металіст» (Харків). У фінальному поєдинку хлопці мінімально поступилися суперникам (рахунок 1:0) та стали срібними призерами турніру.

Підготував команду тренер-викладач Андрій Сергійович Микитченко.

Відділ молоді та спорту міськради