Ви тут:

Спортивна мозаїка

28-04-2017
Категорія:

22.04.2017 р. відбувся Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів. Вихованці КДЮСШ 2 показали високі результати. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Матвій Федоров, Руслан Корнієць, Данило Запорожський, Артур Шукайло, Гліб Ферт, Данило Леус, Максим Жуков, Давид Дікарев, Микола Багмет.

Найбільш показовими стали виступи Дмитра Оверченка (в/к 94 кг, сума двоборства 260 кг),  Богдана Бурячека (в/к 105 кг, сума двоборства 375 кг).

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Андрій Григорович Кравець,  Микола  Дмитрович Воденіков.

* * *

Ні дощ, ні холодна погода не завадили юним скелелазам виїхати у Краматорськ на змагання з Відкритого Чемпіонату Донецької області зі скелелазіння (болдерінг), і як виявилося, недарма. Спортсмени привезли 7 медалей.

У чемпіонаті брали участь спортсмени з Харкова, Львова, Добропілля, Сєвєродонецька та Нікополя.

Господарі змагань удосконалили свій зал для болдера. І щоб дітям було цікаво, запросили досвідченого постановника трас  Павла Божка (Черкаси) – учасника Європейських першостей. Й інтрига виправдала себе, не всі скелелази розгадали 20 трас. Деякі з них так і залишилися непройденими. Особливо завзята боротьба розгорілася у молодших вікових категоріях, де кількість учасників до 20 осіб. Але наші спортсмени не розгубилися - Макогон Владислав і Гавриленко Дмитро взяли по сріблу, а Макогон Юлія і Клочко Гліб отримали бронзу. Серед старших спортсменів у Нефедової Юлії – 1 місце, а у Мишко Олексія і Зомарева Володимира – 2 місця. Переможців та призерів підготували тренери КДЮСШ 1  Тетяна Герасичкина і Максим Павлієнко.

* * *

11-13.04.2017 р. в м. Рубіжне проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька, Рубіжного та Лисичанська. У командній першості дівчата посіли друге місце, а юнаки вибороли перше. В особистій першості наші гімнасти показали високі результати та повернулися додому з медалями. Перші місця у своїх розрядах посіли: Діана Божко (програма майстрів спорту), Семен Большаков, Кирило Нікітін, Микита Ковальов, Михайло Кореневич. Друге місце вибороли: Анастасія Кайсіна (програма КМС), Єлизавета Щербак, Ірина Лінник, Віктор Богданов, Михайло Левчук, Микита Вольвач. Бронзові винагороди завоювали: Анастасія Гончарова, Яна Романенко, Марія Бондарчук, Аліна Сікач, Артем Чернишин, Богдан Сізонов.

* * *

12-14.04.2017 р. в м. Кремінна проходив  Відкритий чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮШОР (2000 р.н. та молодші). У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Луганської  області.  Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 19 медалей різної проби. Богдан Пивоваров став двічі чемпіоном (біг 100 м та 200 м). Єлизавета Якімова також виборола дві золоті винагороди (біг 100 м та 200 м). Єлизавета Ляшенко двічі піднімалася на найвищу сходинку п’єдесталу (стрибки у довжину та потрійний стрибок). Олександра Стрижак стала чемпіонкою в стрибках у висоту. Данило Долмат також став кращим у стрибках у висоту. Павло Борисов показав кращий результат у метанні молоту.