Спортивна мозаїка

24-01-2018

14 січня 2018 року у м. Кам’янець-Подільську відбувся Всеукраїнський турнір зі скелелазіння. У змаганнях взяли участь спортсмени з Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Вінницької, Львівської та Харківської областей.

Вихованка КДЮСШ 1 Зомарєва Катерина посіла 2 місце в болдерингу серед дівчат 20007-08 р.н.

Тренер Максим Павлієнко.

20 січня 2018 року у м. Лисичанську відбувся чемпіонат Луганської області з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. У змаганнях взяли участь найкращі борці Луганської області.

Вихованці КДЮСШ 1 посіли: Жуков Олександр - 2 місце,  Мороз Данило - 3 місце.

20 січня 2018 р. там же відбувся відкритий чемпіонат міста Лисичанська з боротьби самбо серед  юнаків та дівчат  2004-2007 та молодше.

Наші борці отримали 5 золотих медалей в різних вагових та вікових категоріях: Бурков Матвій, Бурков Артем, Лихач Микита, Кисільов Олег,  Величко Максим. Срібна нагорода в Макешин Назара. Також здобули спортсмени 6 бронзових медалейю

Тренер Олександр Тарєльник.

З 16 по 19 січня 2018 року у м. Львові відбулися всеукраїнські змагання найсильніших мінікадетів з тенісу настільного. У змаганнях взяли участь найсильніші тенісисті з Кривого рогу, Києва, Херсона, Бахмута, Харкова, Луцька, Чернівців, Жовкви, Запоріжжя, Нікополя Вінниці, Ізмаїла.

Матюніна Вероніка посіла 2 місце, обігравши спортсменку з Кривого Рогу.

Тренер Олександр Мінін.

19-20.01.2018 р. в м. Бахмуті проходив Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики та чемпіонат області серед юніорів. КДЮСШ 2 була представлена 11 спортсменами. Також у змаганнях брав участь тренер-викладач з легкої атлетики Станіслав Кулєш. Олександр Рязанцев завоював срібло в бігу на 400 м.

19-21.01.2018 р. в м. Харків проходив Відкритий чемпіонат області з ЗФП та СФП з велосипедного спорту, присвячений Новорічним святам. Велосипедисти усіх вікових категорій змагалися в виконанні підтягувань, віджимань, стрибків у довжину з місця, бігу та підніманнях тулуба. Марія Фролова у загальному заліку стала переможницею змагань серед дівчат 2004-2005 р.н. Ганна Сотнікова серед дівчат 2006-2007р.н. посіла 2 місце.

Тренує спортсменок Андрій Леонідович Фурман.

20.01.2018 р. у м. Сватове відбулися матчі першого туру Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2007-2008 р.н. У грі проти команди господарів наші хлопці виклалися на повну силу та перемогли суперника з розгромним рахунком 10:0. Проти команди з м. Попасної наші юні спортсмени вистояти не змогли: пропустили 3 м’ячі у власні ворота, лише раз поціливши у ворота суперника (поразка з рахунком 1:3).

Команду тренує Євген Володимирович Сімбірьов.

21.01.2018 р. у м. Сєвєродонецьку проходили ігри Чемпіонату Луганської області з футзалу серед команд-юнаків 2005-2006 р.н. Змагальний день розпочався матчем команд Сєвєродонецька та Сватового. Вихованці КДЮСШ 2 впевнено перемогли суперників з рахунком 7:2. Команді з м. Попасної сєвєродончани забили 6 голів, допустивши лише одну помилку, яка дозволила суперникам записати гол на свій рахунок (перемога 6:1).

Підготував команду Андрій Сергійович Микитченко.

Відділ молоді та спорту міськради