Спортивна мозаїка

22-03-2018

17 і 18 березня 2018 р. в м. Харкові відбувся відкритий чемпіонат Харкова зі скелелазіння серед юніорок, юніорів, юнаків та дівчат.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Харкова та Харківської області, Полтави, Кам’янець-Подільська та Сєвєродонецька. Усього - понад 100 чоловік.

Чемпіонат проходив в форматі швидкість та складність.

Вихованці КДЮСШ-1 показали гарний результат на цих змаганнях. Зомарєва Катерина була кращою у форматі швидкість і здобула золоту медаль! У змаганнях на складність вона посіла 2 місце. Краєва Маргарита у змаганнях на швидкість посіла 2 місце.

Також в змаганнях на швидкість вихованці КДЮСШ 1 вибороли 2 бронзові медалі - це Абрамкін Микита та Пащук Ярослав. І одна бронзова медаль у Макогон Владислава в форматі Складність!

17-18.03.2018 р. в м. Кремінна проходив Зимовий чемпіонат Луганської області з велоспорту - маунтенбайк. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька, Рубіжного, Кремінної, ЛОЛІФКС, ЛОСДЮСШОР «Олімпійська надія» та ЛОШВСМ. Учасники змагалися в індивідуальній гонці на 10 км та гонці крос-кантрі. Вихованці КДЮСШ 2 вибороли 11 медалей. Тетяна Боярчук стала чемпіонкою в індивідуальній гонці серед дівчат 2002-2003 рр.н. Павло Бондаренко переміг у гонці крос-кантрі серед юнаків 2002-2003 рр.н. Призерами змагань стали: Анастасія Синицька, Владислава Пікалова, Кирило Чмирь та Данило Сурженко.

Підготували спортсменів Євген Васильович Ігнатов та Андрій Леонідович Фурман.

Відділ молоді та спорту міськради