Спортивна мозаїка

18-12-2017

Учні КДЮСШ 3 взяли участь у відкритому Чемпіонаті Донецької області (ІІІ-ІV етапи) зі спортивного орієнтування на дистанції за вибором, паркове орієнтування у м. Лимані 18.11 – 19.11.2017 р. На змаганнях з’їхалися понад 100 спортсменів з  Сєвєродонецька; Краматорська; Дружківки; Торецька; Слов’янська; Маріуполя.

Особистий залік по групам:

дистанція за вибором:

І м - Куценко Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м   – Онопко Данило (2002 р.н.) ст. тренер-викладач Шуняков В.А.

паркове орієнтування

І м       – Куценко Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м   – Колмичек Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м   – Онопко Данило (2002 р.н.) ст. тренер-викладач Шуняков В.А.

5-7 грудня у плавальному басейні «Садко» відбувся відкритий Кубок Луганської області з плавання в ластах, в якому взяли участь понад 130 спортсменів.

Три дні підводники 3-х вікових категорій боролися за перемогу. В результаті низка спортсменів поліпшили свої спортивні результати. Було виконано 6 юнацьких розрядів, 5 третіх, 5 других і 1 перший спортивний розряд. Кудін Станіслав на дистанції 50 м плавання в біластах виконав норматив КМСУ.

Абсолютними переможцями у своїх вікових категоріях стали - Рєзнік Валентина (категорія «АВС»), Ковальчук Вікторія (категорія «Д») і Ляпка Маргарита (категорія «Е»). По три золоті медалі у Хрипуновій Тетяни, Шепель Альони і Сущенко Володимира, по дві у Серебрякова Дмитра, Шведова Єгора, Шестаченко Дмитра, Банникова Михайла і Сущенко Сергія. Так само на найвищу сходинку п'єдесталу вставали Карук Дар’я, Кудін Станіслав, Броварський Дмитро, Полчанов Микита, Трофименко Ілля, Бойко Данило і Гальченко Данило.

09.12.2017 р. відбувся Відкритий чемпіонат м. Лисичанська з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів. Учасники змагалися в бігу на 30 м, 300 м та стрибках у довжину. Вихованці КДЮСШ 2 показали дуже високі результати, завоювавши 27 медалей, з яких 13 – золоті. У різних видах програми чемпіонами стали Тимур Василенко, Єлизавета Ляшенко, Владислав Воєводін, Роман Фархатдинов, Олександр Клименко, Анастасія Радіонова, Катерина Лядская.

Підготували переможців та призерів тренери-викладачі: Наталія Жепка, Станіслав Кулєш та Микола Трембач.

09.12.2017 р. в м.Сєвєродонецьк відбувся Кубок Луганської області з міні-футболу 2017р. серед команд-юнаків 2007-2008 р.н., присвячений пам’яті Заслуженого тренера України О.Д. Шакуна. Команда юнаків КДЮСШ 2 зустрілася з командою з м. Попасна та обіграла суперника з рахунком 1:0. Проти команди з м.Рубіжне наші хлопці зіграли з рахунком 1:2, поступившись гостям змагань. З нічийним рахунком 1:1 закінчився матч проти команди з м.Лисичанськ. У підсумку наші футболісти посіли 2 місце.

Команду тренує Євген Сімбірьов.

Відділ молоді та спорту міськради