Спортивна мозаїка

16-04-2018

28-30 березня в м. Харкові проходив Відкритий чемпіонат м. Харкова і Харківської обл. з плавання в ластах. У ньому брали участь понад 130 спортсменів з 10 спортивних шкіл і клубів.

Команду Луганської області представляли 23 спортсмени 3-х вікових категорій. У результаті 2-х денної боротьби сєвєродонецькі спортсмени завоювали 39 медалей різних ступенів. Дев'ять разів юні підводники піднімалися на найвищу сходинку п'єдесталу, переможцями стали Штогрина Лілія, Прядко Дар’я, Перепелиця Єлизавета, Ляпка Маргарита, Гальченко Даніл, Євплов Ілля. Афанасенко Валерія виконала норматив І спортивного розряду, а Прядко Дар’я пропливла за нормативом КМСУ.

Зараз команда Луганської області готується до виступу на Чемпіонаті України і Всеукраїнських змаганнях, які пройдуть в м. Бровари, Київської обл.

04-05 квітня в плавальному басейні «Садко» пройшла першість м. Сєвєродонецька серед груп початкової підготовки. У змаганнях взяли участь понад 160 юних спортсменів в 3-х вікових категоріях - 2007, 2008, 2009 р.н. і молодше. Переможці та призери визначалися на 4-х дистанціях: 50, 100 м плавання в біластах і 50, 100 м, плавання в ластах серед хлопчиків і дівчаток.

Для багатьох учасників це були перші старти в їх спортивному житті. В результаті дводенної боротьби серед учасників 2007 р.н. абсолютними переможцями на всіх 4-х дистанціях стали - Афанасенко Валерія, Банніков Михайло; 2008 р.н. - Федорова Анастасія, Мінчук Гордій; 2009 р.н. і молодше - Шовкопляс Катерина. Панченко Микита виборов 3 перших місця, Сінєнко Ігор - одне перше місце.

На цих змаганнях низка спортсменів поліпшили свої спортивні результати. Було виконано 6 юнацьких та 4 третіх спортивних розряди.

Переможців змагань підготували тренери-викладачі Ковальчук О.Ф., Васькіна Т.Б., Волков С.С.

03-05.04.2018 р. в м. Сєвєродонецьку проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська, ЛОЛІФКС та Краматорська. У командній першості і юнаки, і дівчата КДЮСШ 2 показали кращі результати, виборовши чемпіонство. В особистій першості сєвєродончани завоювали 16 медалей, з яких 9 – найвищого ґатунку. Чемпіонами області стали Кирило Нікітін, Михайло Левчук, Микита Ковальов, Платон Шматько, Михайло Кореневич, Діана Божко, Марія Бондарчук, Яна Романенко, Владислава Шевченко.

Підготували переможців тренери-викладачі: Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.

Відділ молоді та спорту