Спортивна мозаїка

15-09-2017

Легка атлетика

02-03.09.2017 р. в м. Бахмут відбувся Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи ЗМС І. Ліщинської. В змаганнях взяли участь 15 вихованців КДЮСШ-2. Вони показали високі результати.

Олександр Рязанцев здобув 2 золоті та 2 бронзові медалі.  Богдан Пивоваров став третім в бігу на 400м. Данило Мерщанський був кращим на дистанції 200м. 2 бронзи виборов Ігнат Комплектов. А Єлизавета Якімова завоювала 2 срібла. Валентин Остапенко здобув бронзову винагороду на дистанції 800м. Єлизавета Ляшенко стала чемпіонкою в потрійному стрибку та бронзовою призеркою в стрибках у довжину. Олександра Стрижак завоювала бронзу в стрибках у висоту. Олег Кукота став двічі срібним призером змагань.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Іванович Трембач, Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш.

9-10 вересня в Сєвєродонецьку проводився Відкритий чемпіонат міста зі скелелазіння, присвячений Дню фізичної культури і спорту в категорії швидкість.Також цими змаганнями відкрився новий навчальний рік для юних скелелазів у КДЮСШ 1. Такий ранній старт організатори змагань запропонували для більш швидкого «входження в форму» і відбору команди для участі у Всеукраїнських змаганнях в Харкові. Як виявилося, не всі спортсмени після літнього відпочинку були готові психологічно і фізично. Серед найсміливіших і найпрацьовитиших скелелазів на змаганнях місця розподілилися так:

2010 р. н. і молодші

1 місце – Невеселий Іван, 2 - Павлюков Ярослав,  3 - Невеселий Тимур

1- Тисман Кіра  2 - Руднєва Марта

2008-2009 р. р. н.

1- Абрамкин Микита, 2- Клочко Гліб,  3 - Воропаєв Ярослав

1- Макогон Юлія,  2 – Нефедова Ксенія,  3 – Жирова Христина

2006-2007 р. р. н.

1- Теряник Артемій,  2 - Шутько Марк,  3- Макогон Владислав

1 - Віхрова Олександра, 2 - Зомарева Катерина, 3- Александрова Єва

2005 р.н. і старше

1- Мишко Олексій,  2 - Савка Роман,  3- Крушельницький Марк

дівчатка

1 - Нефьодова Юлія, 2 Мостова Дар'я, 3 -  Каритная Анастасія.

09-10.09.2017 року у м. Кременчук відбувся відкритий турнір  з дзюдо серед юнаків та дівчат 2003-05 р.н., присвяченого 70-річчю від дня народження М.О. Гальченко.

Вихованці КДЮСШ 1 взяли участь в цьому турнірі. Величко Максим посів 2 місце в ваговій категорії 55 кг, а Рисухін Богдан - третє.

Тренер-викладач Олександр Тарельник.

Відділ молоді та спорту міської ради