Спортивна мозаїка

14-05-2018

З 04 по 05 травня 2018 р. в м. Рубіжне відбувся Відкритий турнір з боксу присвячений святу перемоги.

У змаганнях взяли участь боксери  Рубіжного, Сєвєродонецьку, Лисичанська, Старобільська та Кремінной. Усього - понад 70 спортсменів.

Вихованці КДЮСШ 1 здобули 3 золоті медалі (Пригода Артем, Сєбєлєв Гліб та Костомаров Артем).

5 срібних медалей (Рабочий Давид, Погорєлов Артем, Летюк Євген, Чичулін Данило та Хлопонін Данило)

2 бронзові медалі.

Тренер - Вадим Слєпньов.

* * *

24-26 квітня в плавальному басейні «Садко» пройшов відкритий Чемпіонат Луганської області з плавання в ластах. Змагання проводилися по 3-х вікових категоріях: «АВС» - 2004 р.н. - 2000 р.н. і старше, «Д» - 2005-2006 р.н., «Е» - 2007 р.н.  і молодше.

Ці старти були відбірковими перед майбутнім Чемпіонатом України серед дорослих, який пройде наприкінці травня в м. Кам'янське, Дніпропетровської обл. і Чемпіонатом України серед юніорів, який відбудеться в м. Бровари у середині червня.

Склад учасників дуже представницький - брали участь 2 МСУМК, 4 МСУ, 14 КМСУ, 20 спортсменів І розряду. Протягом 3-х днів 125 спортсменів змагалися на 12 дистанціях, вода буквально кипіла на водних доріжках, і результати вражають. Багато спортсменів поліпшили свої спортивні результати, перевищивши норматив МСУМК і МСУ, які потрібно підтвердити на вищих за рангом змаганнях. На цих змаганнях 8 спортсменів виконали нормативи КМСУ, 4 - норматив І спортивного розряду, 6 осіб норматив ІІ спортивного розряду.

Спортсмени, які завоювали найбільшу кількість золотих медалей: в старшій групі - Рєзнік Валентина (2), Хрипунова Тетяна (2), Серебряков Дмитро (3), Кудін Станіслав (2); у середній віковій групі - Ковальчук Вікторія (4), Шепель Олена (4), Григор'єв Ярослав (3), Шестаченко Дмитро (2), Шведов Єгор (2); в молодшій віковій групі категорії - Решетнякова Милослава (3), Ляпка Маргарита (2), Сущенко Сергій (3), Мінчук Гордій (3), а так само наймолодшу Чемпіонку Луганській області - дев'ятирічну Анастасію Федорову.

Підготували переможців тренери-викладачі - Золотов О.Ю., Полчанова Т.А., Ковальчук О.П., Борисов Я.О., Васькина Т.Б.

* * *

03-05.05.2018 р. в м. Харкові проходив Відкритий чемпіонат КЗ «КДЮСШ №16» з гімнастики спортивної «Весняна зірочка». У змаганнях взяли участь дівчата зі спортивних шкіл та клубів Харкова, Києва та Сєвєродонецька, загалом близько 100 учасниць. Усі вихованки КДЮСШ 2 посіли призові місця. Переможницями змагань стали Анна Гаркушина та Анастасія Гончарова. Срібними призерками - Алевтина Данильченко, Єлизавета Щербак, Владислава Шевченко та Єлизавета Петюк. Бронзові винагороди вибороли Яна Романенко, Ірина Лінник, Діана Науменко та Марія Бондарчук.

Підготували спортсменок Любов Вікторівна Дорофеєва та Катерина Володимирівна Данильченко.

* * *

05.05.2018 р. в м. Сєвєродонецьку відбулися перші матчі 2 кругу Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків. Відкрили змагальний день юнаки 2001-2002 р.н. матчем між Сєвєродонецьком та Міловим. У запеклій боротьбі нашим хлопцям вдалося вибороти перемогу з рахунком 3:1. М’ячі у ворота суперників забили Владислав Фісун, Родіон Черножуков та Єгор Дробіленко (тренер Всеволод Олександрович Семенов).

Другий матч відбувся між юнаками 2003-2004 р.н., в якому суперниками сєвєродончан стала команда з Новопскова. Наші хлопці показали всю свою майстерність та здолали суперника з рахунком 2:1. Авторами переможних м’ячів стали Ілля Карпов та Дмитро Шпак (тренер Андрій Сергійович Микитченко).

Також, цього дня мав відбутися матч між юнаками 2005-2006 р.н. Але команда з Білокуракіного не приїхала, за що отримала технічну поразку з рахунком 3:0, та подарувала 3 очка сєвєродонецькій команді.

Вихованець та випускник КДЮСШ-2 Давид Сапунков, якого тренував Андрій Фурман у 2016 році, сьогодні є вихованцем Броварського вищого училища фізичної культури. У складі команди БВУФК Київської області з 02 по 06.05.2018 р. у Відкритому командному чемпіонаті України в неолімпійських видах програм з велоспорту в м. Рівне став переможцем змагань.

Відділ молоді та спорту