Спортивна мозаїка

12-10-2017

С 21 по 24 сентября, в Турецком городе Анталия, проходил Финал Кубка мира по плаванию в ластах. В соревнованиях приняли участие спортсмены со всех уголков мира.

Среди подводников сборной команды Украины были 3 спортсмена из Северодонецка, представители СДЮСТШ ВВС «Садко» - МСМК Левин Денис, МСМК Резник Валентина и МСМК Карук Дарья.

На протяжении трех дней наши спортсмены боролись за победу. Резник Валентина завоевала первое место на дистанции 100м плавание в ластах, второе в эстафетном плавании 4 по 100 м и была четвертая на дистанции 50 м ныряние. Карук Дарья была первая на дистанции эстафетное плавание 4 по 100м, третья на дистанциях 100м плавание с аквалангом и 200 м плавание в ластах. Левин Денис занял четвертое место на дистанции 50 м ныряние и был пятым на 50м плавание в ластах. В итоге Денис завоевал бронзовую медаль по сумме очков в этапах кубка Мира спортивного сезона 2017г.

06.10–08.10.2017 р. проходили відкриті змагання зі спортивного орієнтування Кубок Пам’яті Ю.П. Михайлова (на середніх, довгих та коротких дистанціях).

У змаганнях брали участь 100 спортсменів, представники КДЮСШ 3 (3 команди); ЦТКЕУМ; Донецька область: Team fox; ДОЦТТДЮ; «Меотида» Маріуполь; Краматорськ. Змагання проходили на карті районів озера «Чисте»; п. Олександрівка тролейбусного Депо; з використанням електронної відмітки. Головний суддя: Костіна Олена Анатоліївна.

Особистий залік по групам:

06.10.2017 р. середня дистанція в заданому напрямку:

І м – Собінов Андрій, Колмичек Дар’я, Яшник Данило, Куценко Дар’я – тренер Костіна О.А.

ІІ м  – Оруджева Софія, Дацко Єлизар – тренер Костіна О.А.; Онопко Данило     – тренер Шуняков В.А.

ІІІ м  – Стариков Руслан – тренер Куценко О.М.; Коропова Вікторія – тренер Шуняков В.А.

07.10.2017 р. довга дистанція в заданому напрямку:

І м – Набока Дар’я, Стариков Руслан – тренер Куценко О.А.; Оруджева Софія, Яшник Данило – тренер Костіна О.А.

ІІ м – Кібальник Катерина, Азимбаєва Валерія, Дацко Єлизар, Куценко Дар’я – тренер Костіна О.А.; Федорченко Єгор, Онопко Данило – тренер Шуняков В.А.

ІІІ м  – Сошка Наталія – тренер Куценко О.А.; Воловід Микола, Сорока Михайло – тренер Костіна О.А.; Коропова Вікторія – тренер Шуняков В.А.

08.10.2017 р. коротка дистанція в заданому напрямку:

І м – Кібальник Катерина, Воловід Микола, Оруджева Софія, Яшник Данило – тренер Костіна О.А.; Онопко Данило – тренер Шуняков В.А.

ІІ м  – Кофанова Вероніка, Федорченко Єгор – тренер Шуняков В.А.; Колмичек Дар’я – тренер Костіна О.А.

ІІІ м  – Сошка Наталія, Стариков Руслан – тренер Куценко О.А.; Азимбаєва Валерія, Пригода Данило, Куценко Дар’я – тренер Костіна О.А.

07.10.2017 року у м. Лисичанську відбувся відкритий чемпіонат області з боротьби самбо серед кадетів 2001-03 р.н. (до 17 років).

Вихованець КДЮСШ 1 Мороз Данило посів в цих змаганнях 1 місце.

Одночасно проходила першість міста Лисичанська з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2004-06 р.н. та 2007 та молодше.

1 місця - Аскеров Руслан, Кисильов Олег,Величко Максим, Макєшин Назар, Бєлов Віталій, Бурков Артем, Рисухін Богдан

2 місця - Шевченко Микита, Самарський Михайло, Кулєшов Денис

Також вихованці КДЮСШ 1 привезли 4 бронзових медалі.

Тренер - Олександр Тарєльник.

З 02 по 08.10.2017 р у м. Бердянську відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.

В чемпіонаті взяли участь 297 найкращих спортсменів України. Серед них була й команда боксерів Луганської області. Вихованець КДЮСШ 1 Рабочий Давид посів 3 місце.

Тренер Вадим Слєпньов.

Серед самих юних скелелазів міста Сєвєродонецька 7 жовтня відбувся Турнір вихідного дня. Для більшості спортсменів ці змагання були першими. Участь взяли 42 спортсменів, серед них і діти 2012 року народження. Були і сльози, і гордість за себе, але всі скелелази отримали змагальний досвід, щоб тренуватися зі ще більшою наполегливістю. Місця розподілилися наступним чином:

хлопці 2011-2012г.р.

1. Харченко Михайло
  2. Поливаний Матвій
  3. Подрез Павло

дівчата 2011-2012 г.р

1. Колмикова Дарина
  2. Семиволос Марія
  3. Афанасьєвськая Віолетта

хлопці 2009-2010г.р.

1. Рибак Андрій
  2. Пащук Святослав
  3. Чокой Максим

дівчата 2009-2010 г.р

1. Нефьодова Ксенія
  2. Жирова Кристина
  3. Тисман Кіра

28.09-01.10.2017 г. В городе Кременчуг состоялся Кубок Украины по городошному спорту среди ветеранов. В соревнованиях приняли участие шесть команд изо Львова, Киева, Днепропетровска, Запорожья ,Полтавы и Северодонецка.

Команду Северодонецка представляли спортсмены-ветераны: Левченко Николай, Мельник Николай, Мангуш Валентин и Валентович Валентин.

По результатам соревнований команда Северодонецка заняла 1 место и завоевала Кубок Украины.

06.10.2017 р. в м. Бахмут відбувся Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи МСМК А. Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь спортсмени з Донецької та Луганської областей. Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 13 медалей різної проби. Чемпіонами стали: Олександр Рязанцев на дистанції 400м та Єлизавета Ляшенко в стрибках у довжину.

Підготували учасників змагань тренери-викладачі: Микола Іванович Трембач, Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш.

07.10.2017 р. в м. Троїцьк відбувся матч Чемпіонату Луганської області з футболу серед юнаків 2005-2006р.н. Сєвєродонецькі футболісти не лише змогли забити 4 м’ячі в ворота суперника, але й не пропустили жодного у власні (перемога 4:0).

Підготував команду Андрій Сергійович Микитченко.

Відділ молоді та спорту міської ради