Спортивна мозаїка

12-03-2018

480 спортсменів і 80 клубів з 20 країн прийняв I етап Кубку Світу з плавання в ластах, який проходив з 23 по 26 лютого в Егері (Угорщина). За правилами КМАС всі учасники виступали в двох категоріях - «юнаки» 12-17 років і «дорослі».

15 сєвєродончан також взяли участь у боротьбі за нагороди. Найвідоміші і найдосвідченіші з них виступали за збірну команди України, а молодші виступали за команду «САДКО Сєвєродонецьк».

У результаті дводенної боротьби наші спортсмени завоювали 5 медалей. Так, у перший день МСМК Лєвін Денис став володарем золотої нагороди в естафеті 4 по 50 м і лише 2 сотих секунди відділили його від «бронзи» ​​на 50 м пірнання, а МС Володимир Сущенко завоював «срібло» на дистанції 200 м плавання в ластах.

Другий день Кубка Світу приніс сєвєродонецьким спортсменам ще 3 «золота» - це нагорода МСМК Валентини Рєзнік в естафеті 4 по 100 м серед дівчат і золоті медалі в такій же естафеті серед юнаків Дмитра Серебрякова і Володимира Сущенка.

Зараз сєвєродонецькі підводники готуються до наступного етапу Кубка Світу, який відбудеться 13-15 квітня в Лейпцигу (Німеччина).

* * *

3-4 березня 2018 р. у м. Сєвєродонецьку проходила відкрита першість міста з кікбоксінгу (розділ лоу-кік).

У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська, Рубіжного, Сватового, Лиману та Сєвєродонецька. Сєвєродонецьк представляли спортсмени КДЮСШ 1 (на базі якої проходили змагання), а також громадська організація «Фаворіт» та спортивний клуб «Лідер» - усього понад 100 спортсменів.

Змагання проходили в розділі лоу-кік.

Вихованці КДЮСШ-1 Троценко Дмитро та Борисов Микита у своїх вагових категоріях посіли 1 місця.

Тренер Едуард Савотченко.

* * *

28 лютого - 2 березня в плавальному басейні «Садко» проходив відкритий Чемпіонат м. Сєвєродонецька з плавання в ластах. Змагання проводилися серед чоловіків і жінок на 9 дистанціях. Усього в змаганнях взяли участь близько 80 спортсменів-підводників.

Найуспішніше виступили на цих змаганнях: Рєзнік Валентина, Хрипунова Тетяна - в їх активі по 3 золотих медалі, у Полчанова Микити, Сущенка Володимира, Натьокіна Дениса - по 2 перших місця, по 1 золотій медалі завоювали Серебряков Дмитро, Трофименко Ілля, Штогрина Лілія, Лелікова Вероніка, Карук Дар’я.

Міністерством молоді та спорту України були присвоєні почесні звання МСУМК - Карук Дар’ї; МСУ - Сущенко Володимиру, Полчанову Микиті, Сторчевій Катерині, Хрипуновій Тетяні, на цих змаганнях спортсменам були вручені відповідні посвідчення.

* * *

02-03.03.2018 р. в м. Сєвєродонецьку проходив Відкритий чемпіонат Луганської області з гімнастики спортивної серед дорослих. У змаганнях взяли участь команди Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Наші юнаки і дівчата вибороли командне чемпіонство. В особистій першості у багатоборстві переможцями змагань стали: Платон Шматько, Семен Большаков, Кирило Нікітін, Микита Вольвач, Яна Романенко, Марія Бондарчук, Дар’я Домнікова та Діана Божко. Загалом вихованці КДЮСШ-2 завоювали 17 медалей.

В фіналах в окремих видах багатоборства Кирило Нікітін виборов 5 перших місць з 6 можливих, програвши лише у вільних вправах. Марія Бондарчук стала кращою у виконанні вільних вправ та вправ на брусах серед КМС. Діана Божко стала абсолютною переможницею змагань, вигравши за програмою майстрів спорту на всіх чотирьох снарядах. Також Кирило Нікітін виконав норматив І спортивного розряду, а Марія Бондарчук виконала норматив кандидату у майстри спорту.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.