Спортивна мозаїка

11-01-2018

5 січня 2018 р. в м. Бахмут легкоатлети з Луганської та Донецької областей розпочали змагальний рік – відбувся Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики «Новорічні старти» серед юнаків та дівчат 2005,2006,2007 рр.н та молодше.

Вихованці КДЮСШ 2 завоювали 6 медалей різної проби, змагаючись в бігу на короткі дистанції та стрибках у довжину. Призерами змагань стали Гліб Ємець, Ерік Демченко та Владислав Воєводін.

Підготували призерів тренери-викладачі: Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш та Микола Іванович Трембач.

05.01.2018 р. в м. Сєвєродонецьк проходив Різдвяний турнір з футзалу серед дітей 2010-2011 рр. н. За кубок та звання переможців боролися юні спортсмени з Сєвєродонецька, Рубіжного, Лисичанська та Старобільська, для яких ці змагання стали першими в житті. Чемпіонство виборола команда з м. Рубіжне. Сєвєродончани, перемігши в одному матчі з трьох зіграних, стали бронзовими призерами турніру.

Тренує хлопців Всеволод Олександрович Семенов.

05-06.01.2018 р. в м. Сіверськ відбувся присвячений Різдву Христовому Відкритий турнір з міні-футболу на приз голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю. серед юнаків 2006-2007 рр. н. У змаганнях взяли участь 7 команд (з міст Бахмут, Сіверськ, Сєвєродонецьк, Дружківка та ін.). У завзятій боротьбі наші футболісти подолали суперників та стали переможцями турніру.

Підготували команду Андрій Сергійович Микитченко та Євген Володимирович Сімбірьов.

Відділ молоді та спорту міської ради