Спортивна мозаїка

10-11-2017

30.10-04.11.2017 року у м. Мінську (Білорусь) відбувся Світовий тур серії (ITF) з тенісу серед спортсменів до 18 років.

У змаганнях взяли участь найсильніші тенісисти з України, Росії, Білорусі, Греції, Літви.

Вихованець Сєвєродонецької школи тенісу (КДЮСШ-1) Білобородько Ілля в одиночному розряді у фіналі здобув перемогу над спортсменом з Білорусі з рахунком 6/2   7/6.

Це  перша перемога у спортивній кар’єрі Іллі в турнірі серії ITF, до цього він був лише срібним призером.

03-04.11.17 р. в м. Бахмут проходив Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики на призи МС, чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко, серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003, 2004 рр.н. та молодше. Вихованці КДЮСШ 2 вибороли у змаганнях 10 медалей різної проби. Золото змагань завоювали Олександр Клименко (в стрибках у довжину та бігу 60 м) та Єлизавета Ляшенко (в стрибках у довжину).

Учасників змагань підготували Микола Іванович Трембач та Наталія Анатоліївна Жепка.

05.11.2017 року у м. Кам’янець-Подільський відбувся Чемпіонат Хмельницької області зі скелелазіння (болдеринг).

У змаганнях взяли участь скелелази з Луганської, Львівської, Чернігівській, Київської, Хмельницької областей. Усього понад 80 спортсменів.

Напружена боротьба була у наймолодших учасників Чемпіонату. Сєвєродончанка Жирова Христина в напруженій боротьбі виборола бронзову медаль. Ці змагання були для Христини першими - до цього вона брала участь у змаганнях лише у Сєвєродонецьку.

В старшій віковій групі гарний результат показав Савка Роман. У нього 2 місце!

Тренер - Вікторія Єрасковська.

Відділ молоді та спорту міської ради